Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én egy 12 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én egy 12 éves lány vagyok. és most szervezek egy bulit (egy újévi-bulit), és most felhívtam azt a srácot aki tetszik, de azt mondta, hogy nem jön. Most leakart rázni?

Figyelt kérdés

Persze, nem is értem. Most leakart rázni? Vagy csak azért nem jön el a buliba, mert 12 évesek vagyunk, és mivel ottalvós buli lesz? (lányok-fiúk aludnának itt) Szerintetek mért nem jön el? Vagy most leakart rázni?



van egy srác... és mivel a suliba jár, minden nap látom őt.... és már tavaly óta hülyéskedtünk, beszélgettünk egymással... már több bulin is voltunk ggyütt.... például: előző bulin, (amikor egy olyan házibulin voltunk ahol nincsenek otthon a szülők ) leoltottuk az összes lámpát, a függönyöket behúztukm és a redőnyöket lehúztuk... tehát... az egész lakás sötét volt....

egyik srác kitalálta, hogy "bújócskázzunk, már csak a poén kedvéért...

és hallottam hogy valaki velem egy szekrénybe bújt be...

én megkérdeztem....

ki van itt?

erre a "srááác" (aki tetszik) mondta, hogy csak mi ketten vagyunk itt.... én megkérdeztem: de hol vagy?

ő erre átkarolt, és mondta: nyugi, itt vagyok melletted


és megfogtuk egymás kezét

...

viszont

ugyanezen a bulin (még a bújócskánál) (xD bújócska) eggyütt bebújtunk az ágy alá

ami cikis volt, mert amikor kijöttünk az ágy alól, kipirultan jöttünk ki....

de egy csomó mindent megbeszéltünk egymással

és minden bulin megnyílik elöttem

és mindig köszön....

és hallottam hogy azt mondta rólam (a haverjának) hogy szép vagyok

és igazából

mindig mosolygunk egymásra

és mindig beszélünk, viccelődünk, és próbálunk mindig a ,ásik közelébe lenni

és mindig "szemezgetünk" egymással

és törődik is velem


2010. dec. 23. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem feletétlenül akart lerázni lehet, hogy nem ért rá.


L/19

2010. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12 évesen mien bulit akarsz??? majd max 2 múlva!!!
2010. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Funktasztikus ***** válasza:
gyerekszerelem:')
2010. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Hol is lesz a buli?

Pedo maci

2010. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

gyerek szerelem...

de 12 évessen nem a pasikkal kéne még foglalkozni szerintem...

2010. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most vagy nem éér rá vagy pedig ha flegmán válaszolt hogy ő márpedig nem jön el akkor ő téged nem nagyon kedvel..nekem is ez volt de msn-en beszélgettem vele hogy mikor lessz a szülinapja, hogy mit veszek neki és akkor megszeretett de sajna nincs nála esélyem de legalább barátnak tekint..L/12
2010. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Az idősebbek nem értik hogy mi is egy kis romantikára vágyunk..:S
2010. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ez de édes Xd , am szntem az anja nem enegdi el biztos azthiszi bepiál:D
2010. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
hű én ezt a stílust fél bekezdésen át birtam, ez rémes... szerintem 12 évesen aludni kéne 23:23 kor bőven, és főleg nem szilveszteri bulit rendezni. na de ez van... fajul a világ
2010. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, én ilyen koromban még délutáni zsúrokat tartottam és arra mentem, nem bulikba, főleg nem úgy, hogy szülők nincsenek. Azért vicces, ennyire őskövület vagyok a 23 évemmel vagy mi a szösz. Ilyenkor meglepődök, hogy a szülők ezt így engedik, aztán csodálkoznak jé piál meg dohányzik a gyerekem, nem mellesleg 12 évesen fél 12kor a szerelem, szex kategóriát bújja. Kedves leányzó mégis mi honnan tudnánk ő miért nem jön el, te beszéltél vele telefonon, miért nem kérdezted meg, miért nem érsz rá/nem jössz, ennyi.
2010. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!