Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője, de én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, de én már tuti, hogy beleszerettem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van Előzmény is. Egyszer már feltettem a kérdést, azóta változások vannak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Szóval, azóta beszéltem vele, és úgy tűnik, hogy érdeklem tényleg, de a barátnőjét nem hiszem, hogy ott akarná hagyni...

A beszélgetésünk végén valahol ott jukadtunk ki, hogy sajnos nem voltam jókor jó helyen... =/


2010. dec. 23. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen már dobom a másik csajért, könyörgöm:S
2010. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy dobja miattam a barátnőjét, ha tényleg boldog vele...
2010. dec. 23. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnőjével akar maradni.... De azért te is jó lennél neki. De most már csak vele marad.... De ha veled találkozott volna először... De azért annyira csak nem, hogy elhagyja a barátnőjét....


Végül is mi a francot akarsz egy ilyen határozatlan pasitól aki még konkréten egy nő mellet sem tud dönteni?

Maximum addig kerülgeted, amíg szakítanak a barátnőjével, összejön veled, aztán jön egy másik lány, akinek szintén megtetszik, ő meg majd bizonytalankodik újra, hogy: De mi van, ha a másikkal jobb...? De mi lett volna, ha vele találkozok hamarabb...?

Ugyan, hagyjad már!

2010. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem 1 3as jó 5let és utána döntene a pasi
2011. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!