Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez akkor?

Figyelt kérdés

Ha egy párkapcsolatban a egyik fél megcsalja a másikat, akkor általában jönnek a beszólások a másik fél számára, hogy: "biztosan nem tudtál megadni neki valamit, amire szüksége volt!".


De miért nem merül fel soha senkiben az, hogy egy párkapcsolatban ez lenne az elvárható, hogy előbb megbeszéljék a problémákat, megpróbáljanak változtatni azon, ami nem jó, és, a nem megy, akkor kimondják, hogy vége. Majd, ha ez megvan, akkor mind a ketten kereshetik másutt a boldogságot.


Szerintem, ha az ember azt mondja valakinek, hogy szereti, akkor ez lenne a minimum, amivel tartozik neki. Őszinteség. Vagy csak én látom így ezt a dolgot?


2010. dec. 23. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így látom ahogy Te.. csak sokan félnek a párjuknak szólni, hogy valami baj van, mert félnek attól hogy megbántják..
2010. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"akkor általában jönnek a beszólások a másik fél számára" Ezek csak pulldumák. Olyanok, mint szakításkor az olyan jól bevált klasszikus szövegek, mint a "nem tudtad kimutatni az érzelmeidet", vagy "nem illünk össze" s még sorolhatnám.

A megcsalás hátterében inkább lehet mindössze annyi, hogy a nő egy k u r v a, vagy ha férfi, akkor egy megbízhatatlan k ú r ó g é p.

Ugyanis, ha valaki mindig másra, újdonságra vágyik, az SOHA nem fogja megkapni azt csak egy embertől. Ezért marad a megcsalás.

Idézném az idézetet:

"biztosan nem tudtál megadni neki valamit, amire szüksége volt!"

Emlékszünk, mit írtam az előbb? Egy ember nem tudja megadni egy másiknak azt a változatosságot, izgalmat amelyet egy új hódítás jelent.

Így ha valaki újra elsüti ezt az idézetet, mielőtt pofán vágjuk, nyugodtan el lehet neki mondani, amit erről írtam.


Őszinteség? Jó is lenne. Csak hogy általában az hazudik a leginkább, aki őszinteséget követel. A kérdés írója ne vegye magára. Tényleg minden sokkal jobb lenne, ha mindenki valóban őszinte volna. De ez csak ábránd.

2010. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!