Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ezt ki?

Figyelt kérdés
van egy lány.. zűrös helyzet, de fogjuk fel úgy, hogy együtt vagyunk... a barátját mikor kidobta, találkozott velem, és a barátja úgy tudta hogy bnőéhez megy. ezért is félek. szerintetek, nők ! van egy csávó. egyszer aztmondta rá, hogy neki nem kell még ha utolsó ember a földön, akkor sem. most ha rákérdezek hogy miért beszélgetsz vele, érzel e valamit, azt mondja hogy dilis vagyok... nem azt hogy nem érez semmit hanem hogy dilis vagyok.. , hogy derítsem ki ? valami módszer erre?
2010. dec. 23. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
wáttáfákk? ez most két részből áll ami rohattul nem kapcsolódik egymáshoz. nemis értem miről van szó.kire mont aa csávó hogy nem kell neki? és msot az első részből levonva az a csávó msot ki és kire mondta?? MIVAN?
2010. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van egy lány. szeretem, és ő is szeret engem. most a 2 éves kapcsolatában van újra. ez úgy volt, összevesztek és összejött velem. mikor a gyerek odament hozzá békülni, eljött velem sétálni és neki azt mondta a barátnőjéhez megy. most viszont vissza ment a gyerekhez. nem lényeg. én szeretem a lányt tiszta szívemből. ma aztmondta megy fel a városba, kérdezem miért? aztmondja az tök mind egy. és van egy srác akivel az utóbbi időben többet beszélget. mondom neki hogy, érzel iránta valamit? és nem azt mondja nem hanem azt hogy dilis vagyok... meg hogy hülyeségeket beszélek..
2010. dec. 23. 16:21
 3/6 szüszü ***** válasza:
a csaj mondta egy fiúra hogy nem kell neki,aztán most mégis beszélget vele...
2010. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és valami tippeket várok, hogy kiderítsem...
2010. dec. 23. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Monk segít..xDD


Vicc volt :D Szerintem ezt meg kellene beszélnetek, ha komoly kapcsolat van köztetek, akkor mindent meg lehet beszélni egymással... de szerintem látszik az rajta h félre kacsintgat.. máshogy nem nagyon derítheted ki, hacsak le nem bukik, vagy egyáltalán nem találkozgat senkivel..

2010. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hozzám már semmi köze. Maximum az ha ő szeret. Ettől kezdve ne sírjon ha becsajozok. Fiúzzon be egy 3.-al ha összeveszett a mostanival. Tükrözni fogja a színvonalát.. ennyit erről. De azért köszi!:)
2010. dec. 26. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!