Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megváltozhat?

Figyelt kérdés
Összjöttem egy lánnyal multhéten,3xor találkoztunk,éés azóta a lány szó szerint belémzúgott..azt hiszem...szóval akár milyen piszkos múltja volt,szerintetek képes megváltozni,hogy egy komoly kapcsolatot folytassak vele? 19-F-vagyok..a lány 18....előre is köszi a válaszokat
2010. dec. 23. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
sztem ismerd meg jobban és akkor könnyebb lesz dönteni... bár ritkán változnak az emberek ilyen korban... fene tudja egy próbát megér természetesen
2010. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Túl sokat ne reménykedj, ha változik is, csak ideig-óráig tart, ha csökken a nagy szerelem, akkor visszaesik a régi kerékvágásba.
2010. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is ezen vagyok hogy megpróbálom :) asszem.megismerem :)
2010. dec. 23. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy kapcsolatban lépett félre, vagy szingliként voltak kalandjai.
2010. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezt nemtudom mert erről neigazán akartam faggatni...:/
2010. dec. 23. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok most.

18 éves koromban volt az első komoly kapcsolatom, és mivel a szüleim fiatalabb koromban fogtak (bulik, elmenetelek, kimaradások terén)akkor kezdtem úgymond "kiélni" magamat.

Nem vagyok rá büszke, de minden barátomat megcsaltam (csók, több nem, de számomra már az is megcsalás kategória) és volt egy féléves időszakom, amikor két fiúval is együtt voltam (az egyik tudott a másikról).

Szóval nekem is voltak "szégyenfoltok" a korábbi kapcsolataimban.

Most viszont együtt vagyok lassan másfél éve a barátommal és még csak meg sem fordult a fejemben soha(!) hogy megcsaljam, vagy hasonló disznóságot műveljek vele, vagy a háta mögött.

Nem tudom, talán a barátomat szeretem annyira, mint eddig senkit (mármint ez biztos :) ), de valószínűleg időközben a fejem lágya is benőtt.

Úgyhogy egy esélyt megérdemel a lány, főleg, ha komolyan érdeklődsz iránta.

L/23

2010. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hozzászólásodat..:) ez sok önbizalmat adott most:) remélem amit ir nekem,az valóban ugy van..és úgy is marad..:) Nektek pedig sok boldogságot! :)
2010. dec. 23. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Remélem nektek is összejön, csak bízz benne.

Ne kövesd el azt a hibát, hogy féltékenykedsz, vagy bizalmatlan leszel vele, ha nem ad rá okot, csak a régi dolgai miatt, mert azzal azért eléggé elszúrhatod a dolgot.

Drukkolok :).

L/23

2010. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! ;)
2010. dec. 24. 00:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves lánynak ugyan milyen piszkos múltja lehet? Ha egyre gondolunk... Fogsz te még igazán piszkos nőkkel találkozni az életben, ezért becsüld meg most ezt a 18 éves barátnődet.
2010. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!