Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Minél elöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokimáz kérdése:

Hogyan tovább? Minél elöbb értelmes válaszokat

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb 1 hete vagyunk 1ütt 1x már csókoloztunk de szeretnék vele töbször is de nem tudom hogy kezdeményezzek!

De látom rajta hogy ő is szeretne!

Az a baj hogy nincs önbizalmam!

Én 16F ő 18L


2010. dec. 22. 23:56
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
100%
marha egyszerű, ránézel, kicsit bedöntöd és szép lassan felé mozdítod a búrádat, aztán ekkor ő már levágja mi a f*sz készülődik, és ő is teszi a dolgát... ekkor szépen becsukjátok a szemeteket és hadd szóljon:)
2010. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 23. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán csókold meg, nem kell félni. csodálom hogy ő nem kezdeményez, ha 18, és akarja!:O
2010. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
haljátok? nekem sincs önbizalmam ebben... nemtom miért nincs... de elég szar :)
2010. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy hete együtt vagytok és még csak egyszer csókolóztatok??? pff:D

előbb szoktam csókolni aztán megkérdezni a lány nevét:D

2010. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem de ez az első komoly kapcsolatom ezért kérdezem.
2010. dec. 23. 00:15
 7/11 Moszuke ***** válasza:

ne vedd komolyan az összes szarkasztikus, poénkodó, választ:)


ne görcsölj.. azért olyan nehéz megtenni mert sokat görcsölsz rajta.. egyszerűen tedd meg és kész. nekem sincs önbizalmam.. na és? megteszem azt le van szarva.. mi a legrosszabb ami történhet? elhúzni nem fogja a fejét.. ha meg igen akkor takarodjon a g*cibe.

ha nem akar semmit rám se nézzen, maradjon otthon azt tévézzen.


ne ess abba a hibába mint én.. rágörcsöltünk a barátnőmmel a csók témára és g-ci nehéz volt elkezdeni.. aztán megmondtam neki hogy még 1 ilyet soha.. jött a *nyelves mikor lesz* téma.. azonnal elcsitítottam hogy ne beszéljünk róla mert akkor rágörcsölünk arra is..:)


aztán egyik nap csak úgy spontán megtörtént... aztán még egyszer.. aztán megint.. és megint... és kész is.

ezt így kell.. nem szarrá görcsölni a dolgot.. szeretitek egymást nem? akkor meg? minden fog majd jönni magától...

mindig a pillanatnak élj.

2010. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem...köszi a választ.

De engem eleinte zavart h idősebb mindt én..

De rájöttem h ennek semmi köze nincs ehez.

2010. dec. 23. 00:28
 9/11 A kérdező kommentje:
nem akarok tolakodó leni vagy ilyesmi de Moszuke megadod az msn-címeded ha van?
2010. dec. 23. 00:36
 10/11 Moszuke ***** válasza:

elküldtem privibe a címem de nem tudom mért kell o.O

de majd küld el a tiedét e-mailben hogy tudjam hogy te akarsz felvenni msn-re és nem vmi vírus vagy valami nem kívánatos forma:)

2010. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!