Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Lehet, h megcsal? Vagy mi történhet?

Figyelt kérdés

egy barátnőmmel beszélgettem, aki a barátomnak a volt barátnője, és ennek a csajnak mesélt a barátom egy kolleganőjéről, aki nem tom, h milyen okból kifolyólag azt mondta, h vulgáris.. és nem tudom, h miből kifolyólag mondhatta ezt, de mondta ez a lány, h sétálgattak, és beszélgettek.. nem hiszem, h ez munkán történt volna, vagy lehetséges? nem akarok hisztis .. lenni.. de valahogy tudnom kellene, h mi történt..


20, l


2010. dec. 22. 23:20
1 2
 1/13 szamóca. ***** válasza:

jesus ehhez már késő van nekem. a kinek a kicsodájának a micsodája micsinált?:D

midnegy, a léyneg h félsz h a pasid vkivel sétált...egyrészt sétálni lehet, msárészt persze értem hoyg aggódsz... próbálj rákérdezni nála, hogy mit cisnált abban az időpontban, de finoman.

2010. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak mert, ennek a lánynak azt mondta, h tele van velem a t...ke..
2010. dec. 22. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
én ezt nemértem. a tesóm barátnőjének a volt barátjának a kutyájának a gatyájának a gyereke... wáttáfáákk?????
2010. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na, mind1.. a lényeg, h a pasim 1 idegen nővel sétálgatott, és beszélgetett.. forditott esetben kitörne a harmadik v.h.. :S
2010. dec. 22. 23:51
 5/13 anonim ***** válasza:
egyik haverom egyetemi szobatársának volt egy takaritónője nah és az ő nagynénjének az unkoatestvérének a barátja meleg volt...
2010. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi az " értelmes " válaszokat.. :S
2010. dec. 22. 23:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is keso van ehhez... de megeri ezen osszeveszni?

Vagy kerdezz ra, hogy mit csinalt, vagy inkabb maradj csendben. Ha surusodik a seta, akkor gyanut foghatsz...

2010. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az a baj, h mindig vmi csak " befolyik " a kapcsolatunkba.. és ha ez az a csaj, akire gondolok, akkor elég jól néz ki, és féltékeny vok.. :S
2010. dec. 23. 00:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolso vok. Akkor turelem. Varj kicsit, ne gondolj ra. Ha meg megis fontos az, hogy esetleg a pillanatnyi harmoniat felboritsd, akkor kerdezz ra...

En nem tennem. Csak ha mar nagyon gyanussa valna a dolog.

2010. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meg mindig utolso vok. Bar mostmar eleg hulla vagyok es nem tudom magam kifejezni, de en ugy vagyok vele, hogy egy-egy ilyen aprosag nem borithatja fel a kapcsolatot, csak akkor, ha o kifele tekintget.

Ha nem tekintget kifele, elotte allhat a szamara 100% bomba no is, akkor sem fogja meghuzni, mert szeret teged.

Az en kapcsolatomban is vannak idoszakok, amikor elkuldjuk egymast a halal f**ara (pl mostansag is). De ez nem azt jelenti hogy o emgcsal, ha talalkozik valakivel, ahogy en sem csalom meg, ha a kollegammal kimegyek egyet setalni es beszelgetni.

Mindenkepp azt tanacsolom, hogy turelem. Varj. Ha egyre tobbet setal vele, akkor kerdezd meg, hogy van-e okod feltekenynek lenni, (szemelyesen!) es ha azt mondja, meg ugy is latod, hogy nincs, akkor nyugodj meg, de azert maradj gyanakvo egy icipicit.

2010. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!