Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha félek az elkötel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek az elkötelezettségtől?

Figyelt kérdés
van 1 lány akivel járok és jól megvagyunk meg minden van csak az a baj hogy 16 leszek és félek az elkötelezettségtől, meg van sok más jelentkező is a bnő posztra és nemtom mit csináljak mert SZERETEM csak még előttem az élet és félek h már ilyen korán elkötelezem magam.:S
2009. jan. 24. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem feleségül veszed, hanem jársz vele...

Mellesleg te lennél még a normálisabb fajta, ahelyett, hogy egy-egy bulin tíz lányt összeszednél és lefektetsz. érettségre utal, ha van egy stabil kapcsolatod, nem vagy már olyan gyerek.

Mellesleg mi a fenét akarsz te 16 évesen? Rengeteg időd van, legalább még egy tíz éved a családalapításig.

2009. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor maradj egyedul.
2009. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erről van szó van 10 évem és nem tudom h én ezt 1 ember mellet akarom eltölteni mert szeretem csak az a baj h elég nagy buli arc vagyok és a barátnőmnek ez ne nagyon tetszik szóval valamelyiket fel kell adnom és már ezen gondolkodom 1 hónapja mert a sok csaj már tömi az agyam h járjak velük de én szeretem a barátnőmet:S:S csak kicsit talán elbizonytalanodtam h lehet fiatal vagyok én még 1 komoly kapcsolathoz :S
2009. jan. 24. 01:06
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Tedd, amit jónak látsz.

Mindenesetre lennél inkább partyarc, aki dönti folyamatosan a lányokat meg egész éjjel bulizik, bemegy az irodába, lehúz pár órát, keres silányan, majd azt megitn elkölti bulikra?

26 évesen majd semmi tisztességes család, társ?

Az ember sosem fiatal vagy idős egy komoly kapcsolathoz, de egy idő után túl idős a komolytalanokhoz.

2009. jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát esküszöm te a világ 1ik legértelmesebb embere vagy végre vki tud nekem normális érveket hozni az ilyen dolgokra közönöm szépen!!!:)egyébként a drog,dohányzás és alkohol problémáimon is segíthetnél ilyen érvekkel bár arra azért rájöttem h nem vezet túl sok jóra...
2009. jan. 24. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!