Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem szép dolog,meg már a környezetemtől is kaptam az ívet e miatt,de....

Szerelmes vagyok egy pasiba,aki 3 éve együtt van egy nővel.

Amióta tudja,hogy tetszik nekem,semmi változást nem tapasztaltam,hogy távolodna tőlem.Semmi.Ugyanúgy csapja a szelet nekem,de mondta,hogy nem akarja otthagyni a barátnőjét.

Na de mégis,vagy ez vagy az!!!!

Hogyan csábítsam az én oldalamra?:'(


2010. dec. 22. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, amíg nem szakít.
2010. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért ? :O

Ez csak nekem lenne még rosszabb.

2010. dec. 22. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

szerintem meg igenis csàbítsd el, ha sikerül legalàbb megszabadulhat töle a mostani baràtnöje (ugyanis egy ilyenhez 2 ember kell)

és aztàn Ti pont megérdemlitek majd egymàst!:)

de ne csodàlkozz, ha téged is otthagy majd egy màsik ribiért aki bàrmikor széttenné neki a làbàt :)

szànalmas vagy:)

2010. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek hagyná el a barátnőjét, ha választania sem kell köztetek?
2010. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tök mind1 : vagy kiállja a próbát,h már pedig nem csalja meg a barátnőjét,vagy ha mégis,ha egyszer megtette,VELED IS ugyanazt meg fogja tenni,ennyi.

Szval jobb lenne,h a több ezer másik pasi közül választanál

2010. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Az én helyzetem szinte ugyanez, annyi különbséggel, hogy ők két éve vannak együtt, de egyébként detto...

Én arra jöttem rá, hogy mivel szeretem nem tudnám elszakítani a barátnőjétől... Ha ők boldogok együtt, akkor nekem nincs jogom őket elválasztani =) Nem is lennék képes rá =)

A másik meg, ha sikerülne is, mit érnék el vele? Valószínűleg velem is ugyanezt csinálná, ha jönne egy nálam helyesebb csaj...

Szal mi barátok maradunk =) És nekem elég annyi, hogy látom, hogy boldog a barátnőjével!! =)

2010. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a 3 év sokat jelent........ nem hiszem, hogy lenne esélyed. Ha jobban meggondolja, biztos, hogy maradna a régivel.

Ha igen, akkor marha mázlista vagy, vagy egyszerűen lökött a gyerek.

2010. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

hi mindenkinek

annyit tok hozzáfűzni hogy jó lenne végre a Nőknek is belátni hogy pasi után nem futunk (Hímeknél csajok utá.... =))

ez nem a kitartásról szól h ki bírja tovább a harcot

az előző válasznak csak Ámen tok mondani szépen leírta

2010. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a 22.09.-es re gondoltam

az a szép =)

2010. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kis becsulet van benned, megmondod a pasinak, hogy hagyjon neked beken es foglalkozzon inkabb a baratnojevel, es nem nyalazol korulotte mint egy szanalmas lotyo, h mikor kapsz te is egy kis figyelmesseget tole. A parom korul is leselkedett egy ilyen kis ribi azzal a szoveggel, hogy o csak azt akarja hogy baratok legyenek.Az elso alkalommal, hogy a kapcsolatunk kicsit feszultebb lett maris probalkozot es tarta volna szet a labait.Te is egy ilyen mocskos qrva lehetsz!! Ez 8 honapja volt, es most boldogabbak vagyunk mint valaha!! Azt ajanlom felejtsd el mert nem fogod tusni szetszakitani oket!
2010. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!