Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezt érzem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem? Szerintem igen. Hihetetlenül megszerettem egy pasit, évekig voltunk együtt.

Figyelt kérdés
A végén neki már csak szex volt velem, testi kontakt, nem érzett többet irántam, elmúlt. Én mindvégig szerettem, és mindent, amit tettem, szeretetből tettem. Bejelentette, hogy neki ez már csak szex volt, testi dolog, és elment. Azóta nem bírok mással lenni, ha belegondolok ebbe, akkor hányingerem van... Nem érdekel a szex és a testiség sem, kiégtem, kiégett a lelkem... Azt bánom, hogy sokat vártam a szexig, mert más már nagyon hamar elkezdi, én még 20on felül voltam, és azt bánom, hogy ennek a pasinak adtam a szüzességemet, aki meg sem érdemelte.
2010. dec. 22. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak azt látom, amiket engedtem és csináltunk, holott neki már csak a testem volt a fontos, nem a lelkem. És ezért nagyon fáj, és nagyon bánom, hogy hagytam, és vele voltam, vele vesztettem el a szüzességemet.
2010. dec. 22. 17:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És itt most mire kéne válaszolni?
2010. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Fel a fejjel! Igen, sajnos vannak ilyen tahók.:( Elhiszem hogy letört vagy, és fáj minden mert még mindíg szereted. Próbáld elfelejteni, tudom, hogy mondani könnyebb... Próbáld lekötni a figyelmed, nem rá gondolni. A szüzességedet már hiába bánod, nem lehet vissza szerezni.
2010. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!