Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szeret vagy nem?Itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy nem?Itthagyott a barátnőm 3év után azzal az indokkal,hogy ő már nem szeret ugy mint régen.

Figyelt kérdés

Én kérleltem,de nem engedett!

Mivel már megtanultam,hogy felesleges keresnem,írnom neki vagy hívnom telefonon,ezért nem is tettem.

Eltelt 2 nap nem jelentkezett.Tegnap viszont írt.Este 9-kor.Gondolom egész nap várta,hogy keressem.

Most akkor szeret vagy nem?Visszaakar jönni vagy sem?


2009. jan. 23. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak szórakozik veled, én a helyedben bár mily nehéz is, de nem keresném többet...Lesz nála sokkal értelmesebb barátnőd...Bár nem tom, hány éves vagy?!
2009. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megtanultad, hogy felesleges keresned...

Nyilván arra gondoltál, hogy nem szokott jelentkezni, ha vita van köztetek. Most abból, hogy előkerült 2 nap után levonod, hogy hátha szeret...


1) Ha azzal áltatod magad, hogy szeret, miközben ilyenek történnek, akkor tévedsz, Nem szoktuk megbántani, akit szeretünk.... Így nem.

2) Ha azt mondta, hogy nem szeret, majd nem is keres, éli az életét, de te keresed a jeleket, hogy bemagyarázhassad magadnak, hogy de-de, szeret, akkor nálad van gond...


Több lehetőség nincs.

2009. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
sztem kérdezd meg tőle nyíltan h mi volt ez a két nap lehet h csak időre volt szüksége h átgondoljon valamit próbálkozz ha tényleg nemszeret már ugyis elhajt és ne feledd a remény hal meg utoljára
2009. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!