Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak játszik, vagy megbánta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik, vagy megbánta?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 hónapig voltunk együtt a pasimmal.De ő szakított velem..(állítólag mert sokat veszekedtünk..viszont okot adott rá).Össze jöttem egy palival..(az illetőt régóta ismertem)és a volt pasim meg a haverja is rám írkáltak msn-en kíváncsiskodni h kivel járok stb..bejelölgettek minden közösségi oldalon..kamu msn-t csináltak stb..aztán egyszer csak a volt pasim rám írt és tök jól elbeszélgettünk,próbált lebeszélni az új barátomról,meg felhozta a multat..és hogy a telójába még mindig úgy vagyok benne h "kicsim"..közbe elmondta hogy ő nem is szeretett engem..viszont azt nagyon bánja h engem sokszor megbántott.

a most lévő barátommal szakítottunk..ő azon nyomban rám írt ..és mondta hogy hiányzok neki,meg talizni akarna velem..ilyenkor mi van?


2010. dec. 21. 22:58
1 2
 11/11 modian ***** válasza:

Nekem elég nyilvánvalónak tűnik, hogy csak szórakozik egy jót, főleg, hogy még a haverját is bevonja, na meg a kamu-msn.


Én leosztanáma búsba, hogy semmi köze hozzá kivel járok és ha találkoznék vele leakasztanék neki egy pofont a haverjai előtt, hogy mit képzel, kinek az érzelmeivel játszik...

2010. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!