Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elutasít, vagy csak fél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elutasít, vagy csak fél?

Figyelt kérdés
több éve barátok vagyunk.Ö szűz 27 évesen.Bevallottam érzek iránta vonzalmat,majd finoman vissza utasított. Utána minden nap beszéltünk szerintem mutatott érdeklődést(bnőm szerint is)mégis azt irta nem érdeklem.Ideje lenne elhinnem, vagy csak nagyon tapadós vagyok számára?Én elötte több évig párkapcsolatban éltem,nemrég szakítottam.
2010. dec. 21. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
27 évnyi szűzködésnek látod ez a vége. Annyira elvolt idáig szex nélkül, hogy innentől menekül a kapcsolatok elől. Így lesz aztán 30 éves szűz, majd 35 éves szűz, és így tovább. Szerintem itasd le.
2010. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ßaromarcú, ha leitatja, akkor várhat reggelig a merevedésre
2010. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ácsi!

Ha részeg valaki az nem akadályozza meg, hogy ne álljon fel neki! Ezek szerint még sosem dugtál úgy , hogy volt benned valamennyi kedves 2.

Gondolj csak bele az ilyen 1 éjszakás , részeg dugások után jönnek össze a pottyantott gyerekek.....

2010. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem azért szűz, mert bárkivel és bárhogyan megfelel neki.
2010. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!