Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfázás vagy méhen kívüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfázás vagy méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Nem rég szeretkeztem a barátommal és nem védekeztünk. Nem belém élvezet de akkor is tudom hogy jutott azért belém valamennyi. Menzeszem késett egy pár napot kb: 4-5-napot. Régen ilyen késések nem voltak mindig max 2-3 napot késett. Rendesen megjött a mezeszem csak annyi hogy túl hirtelen öntött el a vér és szépen lassan el is ment kb 7-9 nap között ment el az átlagonsan 8-10 szokott lenni. Tegnap voltunk szánkózni a barátommal bár nagyon felöltöztem de mégis kicsit átázott a cipőm meg a nadrágom. Ma délután úgy éreztem hogy szúr a hasam legalábbis a jobb oldalt. Anyum mondta felfázás de iszonyatosan fáj és már lassan alul a hasam végig. Elmentünk a dokihoz de se neki és se anyumnak nem mondtam h szeretkeztünk a barátommal... A doki csak annyit mondott hogy felfázás első tünetei, kezdetei... vizeletem nem volt véres se gennyes és csak 1-szer fájt mikor pisiltem...:S létszives válaszoljatok és bocsi hogy ilyen hosszú lett:S ( vettem be fél algopirint meg nospát kicsit enyhült de megint kezd fájni :( )
2010. dec. 20. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egyik sem. Egy méhen kívüli terhesség szerintem nem csak alhasi fájdalomból áll, hanem más tünetei is lennének. Nem szeretnék semmit elkiabálni, mert nem vagyok orvos, de szerintem enyhe felfázás. Vegyél fel több zoknit, nem beázós cipőt, ha kell vegyél harisnyát vagy cicanacit a nadrágod alá, két pólót a pulcsi alá, és a derekad környéke mindig legyen fedve több réteggel is. Főleg, ha szánkózni mentek, vagy akárhova. Többet ér az egészséged, mint az, hogy csinosan nézz ki. Ráadásul a kettő nem zárja ki egymást. 21/L
2010. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

te nem vagy magadnál: 1. az még elmegy h anyudnak nem szólsz az együttlétről, nade h az orvosnak se szólj, menj vissza és tisztázd vele a dolgokat, ha elhallgatod és van vmi, de ez később derülne ki magadhoz nyúlnál, mi??

hány éves vagy egyáltalán?

(zárójelbe pedig megjegyezném, h ha nem akrtok még babát gumi, vagy tabletta..a megszakítás nem védekezés!!)

2010. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt valaki elmagyarázná, hogy az a tévképzet, mely szerint az átázott cipő felfázást alisa húgyúti fertőzést okoz, az honnét jön?????? + a vért és a gennyet a legritkább esetben látni a vizeletben, de ha a pisilés csíp, akkor lehet fertőzésre gyanakodni


nem mellesleg, ha 9 napig menstruáltál, akkor kizárt, hogy terhes legyél, de gondolom a 400 Ft-ba, amibe a teszt kerül nem fogsz belerokkanni...amúgy a peteérésnél is szúrkálhat a hasad...

2010. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az agyad helyén növekszik a kölyök
2010. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves második!

A megszakítás is egy védekezési módszer, a természetes védekezések egyik fajtája. Abban igazad van, hogy egyáltalán nem biztonságos, ahogy a naptár módszer, és a hőmérőzés sem. Pedig azok is egy fajtái a természetes védekezésnek. Védekezés nem egyenlő azzal, hogy mesterségesen, hormonokkal, idegen anyagokkal ruházzuk fel testünket. Mindenkinek saját maga dolga, hogy milyen módszert választ, de azt kijelenteni, hogy nem védekezési forma, az bolondság. (Ha valaki nem védekezik az azt jelenti, hogy nem szed semmit, nem használ semmit, nem számolgatja, mikor vannak zűrösebb napok, és a fiú sem rántja ki a végén a farkát.)


Harmadik! Nem volt világos teljesen a hozzászólásod, úgyhogy ha bolondságokat beszélek, akkor előre is bocsánatot kérek! Nem tévhit, hogy beázott, hideg, nedves, nyirkos cipőtől és ruháktól felfázhat az alsó tájékod. Sajnos már átéltem, megfázott a vesém, pontosan egy ilyen oda nem figyelős korszakomban, télen. Véreset pisiltem, fájt, szúrt, mart, csípett, minden bajom volt. Azóta inkább felöltözök, mint egy eszkimó, még akkor is, ha nem éppen nézek ki csinosan.

2010. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!