Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tehetek valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tehetek valamit? =/ Szülők, korkülönbség.

Figyelt kérdés

Én vagyok mondjuk Zoltán 23.5 éves, bölcsésztanhallgató.

Legyen mondjuk Timi 15.5 éves, művészeti sulis, leendő festő.

Meg legyen két szülő, egy apa és egy anya, mindkettő 40+.

Na most nem történt Timi és Zoli között semmi, de Zoli nagyon imádja Timit, Timi pedig szereti Zolit.

És akkor van két szülő, aki nem engedi, hogy Timi összejöjjön Zolival. Timi pedig fél, ha tudnának Zoliról mások, khurvának tartanák, meg lotyónak, hogy 20+ évessel jár, és, mint mondja, akármennyire is szeretne valakit, ezt nem vállalná, mert mindenki csak szidná, ahogy egykoron 12 éves korában (valami 17 évessel volt együtt). A szülők hajthatatlanok, gyűlölik Zolit tiszta szívből, már fel akarják jelenteni (hogy miért, az rejtély, biztos ráhúzzák, hogy pedofil).

Kérdés, ha Te lennél Zoltán, mit tennél?

Kérdés, ha Te lennél Timi, mit tennél?

Kérdés, ha Te lennél a két szülő, mit tennél?

Kérdés, Zoltán miért van így belezúgva Timibe?

Kérdés, Timi miért tart néha Zoltántól?

Kérdés, szülők miért ilyen gonoszak?


2010. dec. 20. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menj a fracnba fárasztani a hülye kérdéseiddel:S

Honnan tudjuk ezeket??

2010. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha Timi lennék, büszke lennék az idős pasimra, ha valóban szeretném és nem dugdosnám. Inkább dicsekedhetne veled, bár megértem, hogy sokak csúfulnák ezért. Viszont lenne olyan, aki menőnek tartaná...

Ha Zoltán lennék, nem szertnék 15 éves lányt max dugni, de gondolom te nem csak ezt akarod és én sem vagyok ilyen egyébként...

Ha Zoltán lennék beszélnék a szülőkkel és vennék nekik karácsonra ajándékot, megmondanám nekik, hogy nem akarok semmi rosszat a lánytól, hanem szeretem.

De timi nem hiszem, hogy szeret téged.

2010. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1, Ha én lennék Zoltán hagynám az egészet míg a csaj be nem tölti a 18-at

2, Ha én lennék Timi, hagynám mert eléggé kínos lenne az ügy. és elég lenne csak a szerelmi csalódást elszenvedni. vagy titokban találkozgatnék Zoltánnal

3, Ha én lennék bármelyik szülő eltiltanám a lányok egy tőle 8 évvel idősebb pasitól. majd ha betöltötte a 20-at lehetnek sokkal idősebb fiúi. kamasz korban néha 2 év is nagy korkülömbség.

4. Zoltán miért vagy belezúgva Timibe? nem tudom.

5, Timi azért fél Zoltántól mert még egy éretlen kislány aki az se tudja mi fán terem egy komoly kapcsolat. fél az első együttléttől, hogy nincs rá kész, és hogy neki ez gyors.

6. szülők nem gonoszak, csak meg akarják védeni a gyereket és a legjobbat akarják neki.

2010. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hagyd békén a kislányokat.
2010. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit, hogy nekem 17 évvel idősebb barátom van, nekem csak a nagyszüleim ellenezték nagyon, anyám meg nem tudod ellene mit csinálni, én még 14 éves voltam most 18 multam még mindig szeretjük egymást nagyszülök meg anyám nem tudnak mit csinálni ha vele akarok lenni, meg nem tilthatják mostmár. Szerintem Timiék várják meg míg Timike 18 lesz, meglátják h szeretik e még, lehet Timi nem is szerelmes akkor meg minek az egész?
2010. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Timinek, meg neked beszélnetek kell a szülőkkel. Most még nagy a korkülönbség köztetek, de ha szülők értelmesek és látják, hogy nem vagy egy mocsok, látják, hogy szereted a lányt, lehet megbékélnek veled.
2010. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15 voltam,párom 22.

Eleinte titokban találkozgattunk,utána bemutattam a szüleimnek és nem tudtak mit tenni ellene...

2010. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy pedofil vagy és nem 15 évessel kéne kezdened -.-"
2010. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát meg kell hogy nyugtassalak PONTOSAN ugyanezzel a korkülönbséggel vagyunk együtt a barátommal lassan fél éve, Csak a szüleim nem tudnak semmit :)

jobb ez így

2010. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Petőfi Sándor is ráizgult 23 évesen egy 15 évesre szal ha téged perverznek tartanak őt is perverznek tartják :)
2010. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!