Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az ilyen lányokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ilyen lányokkal? Szerelmesek saját magukba?

Figyelt kérdés

Most 2-3 napja facebookon van egy új csaj ismerősöm, aki éjjel-nappal facebookozik és mobilról is feljár épp egy buli közepette. Aztán lájkol ezerrel meg nyomja a gagyi dumát és a síránkozó szöveget. Ja meg van fent 250 fénykép és pár almumához ez van írva: "ÉN :)))))" (L)(L)"


Szóval a kérdésem az lenne hogy vannak lányok akik ennyire úgymond szeretik saját magukat? Nekem is van egóm néha na nem vitatom meg mindenkinek van egy pici nyilván, de ez már nekem is sok(K) amit egyes lányok csinálnak. Van sok ilyen lány ismerősöm facebookon amúgy! Ti mit gondoltok erről?


2010. dec. 20. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem használok facebookot.
2010. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem gyerekek még vagy pedig buták mint a hét napos záptojás a pöcegödöben. Kb ennyi értelmük lehet, mint amit most ide írtam...De lehet viccelődni is így, bemesélik maguknak, hogy "arik, édik, cukik". Passz.

Én is szoktam néha a tükörrel szeretkezni óvszer nélkül:D

Egyébként nem:S

2010. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Jól meg kéne d***ni, de úgy, hogy közben tükröt tartasz elé.


Miért nem kérdezel meg egy igazán autentikus illetőt, mondjuk a kérdésedben szereplő lányt? (Mondjuk a legközelebbi bulin.)

2010. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ilyen ismerősöm, annak is kb ennyi képe van fenn, de annyira ronda, kövér, nagyon hülyén öltözködik (különben meg cigány ez a csaj)
2010. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem használok facebookot.

Rólam egész életemben nem készült összesen 250 fotó. Amúgy ez az egész facebook egy nagy baromság. A sok idióta azt hiszi, hogy menő, csak mert az ismerősei meg a szomszédai fent vannak. Aki meg egyfolytában fent van, az egy felszínes, ostoba idióta, aki annyira vonzónak v. jóképűnek hiszi magát, pedig nem az. Értelmes emberek nem regisztrálnak ilyen köcsög oldalakra, hanem személyesen tartja a kapcsolatot az ismerőseivel és a barátaival.

2010. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!