Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor vagy igazán szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vagy igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

Az embernek az életében van sok szerelme (jobb esetben) és általában egyik sem ugyanolyan. Van ami nagy lángolással kezdődik, van ami csak barátsággal. És van ami intenzívebb és van ami inkább nyugisabb szerelem. Valahogy úgy érzem, az emberek sokszor belemennek olyan kapcsolatokba is, ahol nincs meg az a lángolás, csak hogy legyen mellettük valaki és esetleg kicsit jó. Vagy ki mit gondol erről?

Volt már igazán nagy szerelmetek? Miről lehet ezt felismerni és megkülönböztetni a többitől? Honnan tudod, hogy ez már mint a többi? És minden embernek van ilyen az életében, vagy lehet élni enélkül is, "sima" szerelemben?


köszönöm ha válaszoltok! 20L


2010. dec. 20. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt. És az a meggyőződésem, hogy az igazi nagy szerelem az nem a lángolásról szól. Hanem arról, hogy hosszú idő után is hiányzik az az illető, akibe szerelmes vagy. Egyszerűen nem tudod elfelejteni sohasem, mindenről ő jut az eszedbe, és amikor eszedbe jut, akkor boldog vagy, hogy rá gondolhatsz. És jó a közelében is lenni. Egyszerűen vágysz rá, a teljes valójában, hogy láthasd, hallhasd a hangját, érezhesd a közeledben, tudhasd, hogy mi van vele, hogyan érzi magát, akár örül, akár bánata van, vagy egyszerűen csak arra, hogy gondolhass rá. Számomra valami ilyesmi a szerelem.


25/F

2010. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nálam sem úgy kezdődik a szerelem, hogy első látásra vagy ilyenek. Kell egy kis idő míg felfedezem hogy mit érzek :D Vagyis úgy értem hogy ez így folyamatosan alakul ki és ahogy telik az idő már tényleg csak azt érzed, hogy látnod kell, beszélned kell vele bármi áron, bármiről, és ha nem is tudsz vele beszélni vagy nem láthatod iszonyatosan hiányzik. Mindig csak vele akarsz lenni és igen a nap 24 órájában ő jár a fejedben :) Nekem ez a szerelem :)
2010. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz:)
2010. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát... például aki miatt a zsarukat is vállalod, büntetlen előéleted kockáztatod, apjával is veszekszel, ha kell.
2010. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, antiszociális vagyok.
2010. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most. :)
2010. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!