Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki azt írja, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Egy fiú írta nekem (lány vagyok).
2010. dec. 19. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé szövegkörnyezttöl függ :D Hány éves vagy?
2010. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan kérdezed?


Egy fiú írta egy lánynak hogy szereti....


2 válasz van:

1. meg akar dugni

2. szerelmes beléd

2010. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy talán szeret.
2010. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. is van: szerelmes beléd ezért meg akar dugni.
2010. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ezek a lehetséges okai.:) Csak azért tettem fel a kérdést, mert azt hallottam, hogy a pasik nem nagyon merik felvállalni az érzéseiket. Meg nem merik/nem akarják kimondani azt a szót, hogy: szeretlek.:)
2010. dec. 19. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez így nem teljes mértékben igaz!

Egy kialakulatlan, vagy lehetséges párkapcsolat elején/kezdetén, képesek a fiúk felvállalni az érzéseiket, még versírásra is hajlamosak...

Általában a "szeretlek" szónak egyetlen jelentése van, mégpedig az, hogy valaki szeret valakit.


Persze ez függ attól, hogy milyen viszonyban vagytok egymással, mert a szeretet érzése elég sokrétű és többféle...


Barátként és társként, nem ugyanazt a szeretet érzi az ember a másik iránt...


Ha egy fiú azt mondja neked, hogy "szeretlek", nem feltétlenül jelenti azt, hogy rögtön meg akar dugni...Amúgy is te fogod eldönteni, hogy mikor hagyod magad "megdugatni"... XD

2010. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ritkán használom ezt a szót,mert tudom,h felelősséggel bír,utálom és irritál ha valaki csak úgy írja jelentés nélkül,csak odavágja,a kis herceg mutatja talán legjobban mit is jelent a szeretet...

15.f

2010. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
No, hát nem minden arany ami csilli-villi. 2 fiú ismerősöm is van, mindkettő nagy nőcsábász de az a röptében fajta, és ilyeneket írnak nekem msn -en miközben mondjuk pl egy villanykörtéről beszélünk (csak példa) közbeszúrja két sor közé nagy betűvel hogy: szeretlek, és boncoljuk tovább a villanykörtét . Na én meg erre nem tudok mit varrni, úgyhogy ezekre nem is reagáltam, nem tudom mire vélni. Talán annyi hogy bedőlsz nekem vagy sem anyukám? Egyébként ugyanezt a szeretlek szöveget nyomta egy barátnőmnek a plátói kis szerelme, a köv mondata meg az volt hogy megadná e a csaj az én elérhetőségemet ...... Na ilyen is lehet a szeretlek :))))
2010. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? Hát attól függ ki írja...

19/l

2010. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg sokat segítettek.:) Megy a zöld kéz mindenkinek.
2010. dec. 20. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!