Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem megkezdésekor tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem megkezdésekor tényleg sokaknak megy tönkre a párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Természetesen, ha csak az egyik fél megy akkor éppen. Távolság, új ismeretségek, hirtelen jött nagy szabadság... Ez tényleg olyan sok párt zúz szét?
2010. dec. 19. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért hiszi azt mindenki az egyetemről, hogy ott nagy a szabadság? Persze, ha valaki ilyen kamuszakra megy mint a szabadbölcsészet, akkor biztos, de egyébként nem.
2010. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kapcsolatuk, sokaknak az élete ott vesz fordulatot, rossz irányba.
2010. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha katotának mész akkor lehet,ugyan is csak hétvégén van kimenő

de általában nem teszi tönkre

2010. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
remélem hogy nem teszi tönkre... nagyon remélem.
2010. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kamuszakra, és nagyon messze mész, akkor sajnos tönkreteszi. Ha tisztában vagy az egyetemen rád váró terhekkel, nem kényszerítesz senkit arra, h esetleg 3 hétig ne is lásson ZH időszakban. Ezért sokan szakítanak az egyetem megkezdése előtt, vagy sajnos azután a kis idő után, ami eltelik az első külön töltött félévből, amiben kiderül, h egyiküknek sincs 5 perc szabadideje sem. Hidd el így van ez. Egy éve kezdte az exem az egyetemet, szakítottunk előtte, én idén kezdtem, és minden héten megszűnt egy régi több éves középiskolás kapcsolat. (Nem nehéz követni facebookon). És ez nem arról szól, h karrier/párkapcsolat, ez arról szól, h fel tudsz-e nőni, és el tudod-e engedni a gyerekes kapcsolataidat, és valami újat képes vagy-e felépíteni.
2010. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha ez így működne, ahogy az utolsó írta, akkor egyetemen nem lennének kapcsolatok

úgy hülyeség, ahogy van

2010. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mérnök-informatikusnak tanulok, barátnőm még csak gimis de semmi gond köztünk. Mi is csak általában hétvégén találkozunk.

20/F-17/L

2010. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:05 te hol élsz?

az utolsó mondatodon felháborodtam. miaz hogy el kell engedned a gyerekes kapcsolataidat? nagyon nagy m@rhaság, dobd el az egy vagy több éves párkapcsolatodat meg a többéves barátságot csak azért mert megváltozott a környezet, messzebb kerültél, kevesebb szabadidőd van?

akkor az egyetemen mindenki egy magányos, boldogtalan, üres ember lenne.

2010. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!