Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne viselkedni egy ilyen lánnyal? Én tartok tőle egy kicsit. De nem tudom miért!

Figyelt kérdés

Elég kedves csaj, de igazából nem sokszor tudom megérteni őt. Olyan mintha nem is a földön járna! De komolyan! Egyszerre nyűgözz le és rémít meg. Nem tudom elmagyarázni h miért van ez. Nem zűrős, nyugodt kis hétköznapi lány, aki nem nagyon jár el sehova munkán kívül. Talán ilyen művészlélek besorolásba tartozik ( rajzol, veerset ír stb). Hogy kell bánni egy ilyen lánnyal ? H tudnám megérteni az érzéseit ? Illetve h közeledjek felé ? Eléggé megkedveltem de még mindig vannak olyan mondatai amiknél arra gondolok h : "úristen.. mivaan ?O.o"

Nem lenézésből! Csak egyszerűen nem tudom megérteni h mit akar.


2010. dec. 19. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj oda rá. leginkább, amikor egy-egy fura mondat hagyja el a száját. Bizonyára ezekből lehet a legjobban következtetni a személyiségére.


hány évesek vagytok amúgy?

2010. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő 19, én 25
2010. dec. 19. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklőd többet a verseiről, kérd meg hogy mutasson meg párat. Beszélgess vele többet elvont dolgokról, pl. szerelem, barátok... Tudd meg, hogy mi vidítja fel, szeret-e ajándékot kapni, meg hasonlók. Ha megismered még jobban, onnan tudni fogod, hogy hogy közeledj hozzá :)
2010. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csodáld meg az intelligenciáját és kritizáld a többi ember felszínességét.
2010. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!