Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretném visszaszerezni a barátnőm. Mindössze 9 napja, hogy elváltak útjaink, előtte minden rendben volt, csak én féltékenykedtem, ráadásul jogosan, mert a srác akire féltékeny voltam később szerelmet vallott neki. Összevesztünk, és azóta nem vagyunk jó viszonyba. Nem találkozunk. Ő azt mondja soha többé nem akar velem találkozni, de én ismerem és tudom, hogy csakazértis alapon cselekszik. Nem tudom mit tegyek. Hagyjam esetleg még békén? Vagy valamivel kedveskedjek neki? Szeretném ha folytatódna, mert 4,5 év van ebben a kapcsolatban és bizony én még mindig nagyon szerelmes vagyok, és úgy érzem ő az igazi. Ha tudtok segítsetek. Köszönöm....
2010. dec. 19. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Elszúrtad. Nem hátra kell nézni és keseregni, hanem előre. Nem siratni kell a 4,5 évet, hanem örülni, hogy volt majdnem 5 jó éved.
2010. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2010. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem ezt akartam hallani:(
2010. dec. 19. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan voltál féltékeny? A pofám leszakad! Akkor lettél volna jogosan féltékeny, ha megcsal valakivel. Ha barátkozott egy sráccal és az később szerelmet vallott neki, abban nem ő a hibás, hacsak nem feküdt le vele. Tehát ne voltál jogosan féltékeny.

De, ha szeretitek egymást, ez egyáltalán nem olyan hiba, amit ne lehetne rendbe hozni. 4,5 év nagy idő, ha még úgy gondolod, érez valamit irántad és te is szereted, akkor harcolj érte! Nem éri meg ilyen dolgok miatt elveszíteni egymást. Olyan rövid az élet és olyan nehéz igaz szerelmet találni.

2010. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igazság nem mindig az, amit hallani akarunk.

Talán le kellene szállnod a magas lóról.

2010. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába vall neki szerelmet akárki, ha neki te kellesz. Ha még mindig ő a rossz, jól is teszi, hogy nem megy vissza hozzád.
2010. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!