Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ezen veszekedni? A többi lent!

Figyelt kérdés
A helyzetem elég furcsa!Egy álompasival élek együtt..Ha kell főz, mos, takarít..A tenyerén hordoz, kiáll melettem..Gyermek vállaláson vagyunk, é nagyon szeretjük egymást! Viszont amint feljön a múltjáról a szó, állattá válik..Csúnyán beszél velem és megaláz.De sajnos nem tudom elkerülni a témát mert mindig a múltjában ütközöm..Nagyon sok nőhöz volt köze volt felesége is, és mind itt hagyott valami kis emléket..Amihez ő ragaszkodik..BETEGESEN!Még a telefonjában is benne tárolja a volt nője intim testrészeiről készült képeket..Fényképek, képeslapok, és mindenféle finomság ami egy nőt idegesíteni tud!! Szerintetek normális ha egy pasi így ragaszkodik ezekhez a dolgokhoz vagy csak dacol, és ha nem kérem egyszer csak eltűnnek!? Szerintetek megéri ilyenen vitázni ha egyébként más probléma nincs a kapcsolatba??Megéri felborítani az itthoni békét??Miért nem tudja törölni vagy kidobni ezeket a dolgokat??Inkább én legyek az okos, és próbáljam meg feldolgozni, és együtt élni ezekkel a dolgokkal?? Kérlek írjatok véleményt, vagy ha van tapasztalat osszátok meg velem...Kiváncsi vagyok..Előre is köszönöm!!
2010. dec. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
baromság ezen problémázni, persze, hogy ragaszkodik azokhoz a tárgyakhoz
2010. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
készíts egy listát, pozitív és negatív dolgokról, ha több a pozitív akkor ne vitázz vele ilyeneken
2010. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezen van miért vitatkozni. Te sem tárolod az előző barátaid fütyijeit a telefonodban. Ez szerintem nem normális.
2010. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért intim testrészről képeket őrizni...Ez elég durva azért, és abszolút elfogadhatatlan, szerintem. Még jó, hogy zavar Téged!
2010. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Számomra is érdekes, és bizarr..De nem tudom elérni hogy törölje, kidobja, megsemmisítse..Vagy csak egyszerűen eltegye szem elöl, egy dobozka aljába..Nagyon nehéz ez egy nőnek szerintem..De iszonyat háború van ha felemlítem..Már elakar küldeni orvoshoz mert szerinte nem normális hogy a semmin problémázok, és nem viselem el ha valami tökéletes, ezért problémát generálok..
2010. dec. 18. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost. Hátha azt mondja, hogy a férjed szorul kezelésre.
2010. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem túl egészséges dolog amit csinál, és teljesen érthető, hogy téged ez zavar. Nyugi, a hiba nem a te készülékedben van.


Viszont, ha dürohamos, ha ordibál.... én nagyon nem maradnék vele sajnos. :( Egy ilyen ember a gyerekével is fog ok nélkül ordibálni. Az hogy fog esni neked?


Vagy le kéne ülni vele megbeszélni (ha lehet), vagy otthagyni amíg nem késő... Akkor tán észbe kap. Ha meg nem, akkor nem vesztettél semmit.

2010. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!