Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljam meg felszedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meg felszedni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki barátként tekint rám, de nekem kicsit többet jelent. Hogyan próbáljam meg felszedni?
2010. dec. 16. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyúrjál és akkor elbírod majad...

De ha már fel kell szedni, miért nem hívod a mentőket vagy egyebet???

2010. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Odakozmált a linóleumhoz??
2010. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

vagy akkor már gáncsoljam el és felszedhetem nem?

gondoltam hogy valami iq fighter benyom ehhez hasonló baromságot, de én normális válaszra vártam... nem a baromságra...

2010. dec. 16. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok értelmesen, csak ossz meg több részletet, hány évesek vagytok, hol szoktatok találkozni? Mi akadályoz abban, hogy egyszerűen odamenj hozzá, és felvesd a témát :)
2010. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:05

xD

Ezen szakadtam a röhögéstől:)

2010. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

választ az 1. kommentre írtam, addig érkezett a linóleumos :)

Egyébként én 3 évvel vagyok idősebb nála, szinte naponta látjuk egymást hét közben suli után, és volt egy alkalom mikor szóba hoztam, akkor mondta hogy bejövök neki, de csak barátilag...

2010. dec. 16. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne törd darabokra, mert akkor tényleg csak a felkanalozás marad hátra...

Ha nem jössz be neki, nem tudsz mit tenni.

Elhívhatod szórakozni, meg később randira, de miért csak barátságot szeretne? Szerinted?

2010. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most, hogy ezt elárultad, nekem is olyan érzésem van, hogy nincs túl sok esélyed nála! De ne keseredj el! Úgyis találsz jobbat, csak idő kérdése! És ha nem tudsz csak barátként gondolni rá, inkább kerüld a társaságát. Magamból indulok ki, és nekem sokkal jobb ha elfogadom, hogy vesztettem! Nem szabad összetörni magad egy lány miatt!
2010. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha barátként tekint rád, akkor belsőre bejössz neki, külsőre viszont nem. A szerelemhez pedig egy lány számára az utóbbi szükséges, tehát sztem hanyagold!
2010. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat. Egyébként azért nem szeretne velem járni mert fél hogy rámegy a barátságunk...

Akkor viszont keresek mást. Még ha sokáig is tart. Még egyszer köszi :)

2010. dec. 17. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!