Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem kicsivel több mint 2.5 év után.Az eszére vagy a szívére fog hallgatni?

Figyelt kérdés

Ő21 én 29 vagyok.Indokként azt hozta fel,hogy kicsit sokat veszekedtünk(ami szerintem nem igy van,hisz minden kapcsolatban van néha nézeteltérés)Mi is csak az átlagot súroltuk...

Szerintem inkább az lehet a baj,hogy sokáig levolt kötve ami most jön ki rajta.Megis kérdeztem tőle ezt is.Nem ellenkezett.

Azt mondta nem pasizni akar,meg éjjel-nappal a barátnőivel buliba járni,csak egy kicsit szabad akar lenni.

Amugy én megértem őt hisz szeretem nagyon.És várni is fogok rá.

Csak azt nemtudom,hogy nála mi lesz majd az erősebb?Az esze vagy a szíve?

Mert azt érzem,hogy szeret.Ha nemérezném,elengedném lelkileg is.

Mi a véleményetek?Keressem azért telefonon?Bombázzam az smseimmel?Éreztessem vele folyamatosan,hogy nekem ő mennyire fontos?

Vagy inkább hagyjam magára és várjam meg,hogy dolgozzon az idő...?

Valöszínü ezt célszerübb lenne,de igy félek,hogy elfelejthet vagy estleg jön neki más.

Szerintetek?


2009. jan. 22. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most varj egy ojan hetet kb es ne jelentkezz,mert o most arra kivancsi mijen nelkuled,de ha te jelentkeznel fojton(tudom h joindulattal),akkor azt erezne hogy megse szabad ahogy o akarta s probalna minnel jobban kerulni.Szerintem varj egy hetet,ha o egyaltalan nem jelentkezik egy het utan irhatsz egy smst neki h szija,hogy vagy?De az biztos hogy 2,5 ev nem keves ido,es ha ugyis erzed hogy szeret,elobb vagy utobb visszafog menni hozzad.Csak most kivancsi,mert 2.5 evet levolt foglalva es hogy mijen lenne nelkuled.sok sikert kivanok neked:*
2009. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak duma. Ha szüksége van rád, akkor nem szakít. Ha meg nincs, akkor ne erőlködj. Egy kapcsolat akkor jó, ha mind a két fél akarja. Kerüld az alérendelt szerepet. Magaddal köss komprosmisszumot ne vele. Döntsd el meddig vagy hajlandó várni, és ezt kedvesen add a tudtára. Úgy hogy megértse nem játszhat az érzelmeiddel. Magadban bízz.
2009. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, amig rajon, mit akar. ha most elkezded hivogatni, akkor megjobban szabadsagra fog vagyni. probalj masra koncentralni, munkadra vagy barataidra, par het szabadsag utan lehet, hogy rajon, szuksege van rad.
2009. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, ne bombázd sms-ekkel. Tartsd tiszteletben a döntését.

Úgyis találkozni kell az egymásnál hagyott cuccok miatt. Olyanor légy kedves vele.

Ne keresd a találkozást, mert az hozhatja vissza hozzád, hogy hiányoztok egymásnak. Azért hetente hívd fel, hogy jelezd, nem felejhjtetted el, és még mindig hiányzik.


Légy jó pasi! Sportolj, az a lelkedet is kiegyensúlyozza, hosszabb távon a testedet is. Öltözz rendesen, tarts rendet magad körül. Hozd vissza azokat a vonzó tulajdonságaidat amik a kapcsolat elején megvoltak, aztán az idő múlásával hanyagolni kezdted.


31F

2009. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 yuda ***** válasza:
100%

A második hozzászóló írta az én véleményem is,hogy ez valószínűsíthetően csak mellébeszélés.Aki szeret valakit,az nem akar szünetet.

Legyen férfiúi büszkeséged,ne alázkodj meg ennyire-találsz jobbat.Ha nem kellesz neki,-van még sok lány aki örülne egy ilyen odaadó pasinak-veszekedni meg mindenki szokott-a lényeg,hogy utána ki kell békülni,ez nem lehet igazi ok.


Mindazáltal az írásod alapján egy megjegyzés: érdemes lenne elgondolkodnod,hogy nem túlságosan mászol rá az emberekre-úgy értem,az is fojtogató lehet egy kapcsolatban,ha valaki túl odaadó-szerintem kicsit vegyél visszább.Nem szeretik a csajok sem,ha valaki állandóan csak a kedvüket keresi,ez nyomasztó lehet.

2009. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csak dumának tűnik. Ha melletted nem érezte magát szabadnak, de azért se bulizni, se férfiakkal ismerkedni nem akar... hát kissé ellentmondásos.

Keress egy idősebb, érettebb lányt.

2009. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre a helyzetre 2Pac mondta meg a tutit (R.I.P.)

Miszerint:

"Ha szeretsz valakit,engedd szabadon. Ha visszajön hozzád,biztosan a tiéd. Ha nem jön vissza,akkor sosem volt az"

Ennyi a lényeg :)

2009. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bombázd sms-ekkel meg ilyesmi.De mongyuk néha beülhetnétek egy kávéra beszélgetni.Felidézhetnéd neki közben pár szép emléketeket is,és lehet,hogy hiányozna neki,és 1-2 ilyen kávézás után rájönne,hogy mennyire hiányzik neki az együttöltött idő. :). Szal szerintem ne zaklasd.De teljesen neszakiitsátok meg a kapcsolatot.Hetente 1x azért hiivd fel,hogy hogy van,és mongyuk 2 hetente üljetek be valahova.

Szurkolok neked

2009. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Amugy ő olyan,hogyha 2 napig nem jelentkezem már írja az smst.Aztán vár max.1 órát és ha nemválaszolok neki,már hív,hogy miért nem válaszoltam,stb.

Ilyenkor persze én azthiszem akar még valamit és egyből vérszemet kapok:)De jön az elutasítás...

Szal.nemegyszerű...

2009. jan. 22. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát öreg...ilyenek a csajok :D ... nemlehet mást mondani. Furcsa teremtmények az biztos
2009. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!