Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasabb lesz nálam? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb lesz nálam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátom kb. 4 centivel alacsonyabb nálam, és engem ez zavar. Én 16 éves vagyok, és hát elég magas lányhoz képest, 180 cm. A batátom februárban lesz 17, szerintetek legalább olyan magas lesz mint én? És mi a véleményetek az ilyen párokról?
2010. dec. 16. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy magasabb lesz, lehet hogy nem.És ha kisebb kicsit mi van?

Minek nőttél ekkorára?:D

2010. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:

4centi nemgáz..

még ilyen fél fejnyi belefér de már több az már kényelmetlen szerintem.. nem lehet kényelmesen átölelni, megcsókolni..szemébe nézni..

persze lehet hurrogni hogy húú a magasság nem számít.. nem a f*szt nem...

egy törpe lánnyal nem lehet semmit se kezdeni álló helyzetben.

22/f

2010. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nincs abban semmi,ha alacsonyabb nálad ;D ha szeretitek egymást,akkor elvagytok együtt,nem?!ha sokat együtt vagytok és megszokod,akkor már nyílván nem fog zavarni.de akkor ezt a tényt fogadd el!ha meg valaki beszól nektek emiatt,akkor mondhatod,hogy:de így vagyunk meg jól!és sz*rd le!ennyi :)
2010. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

1. válaszolónak: sanjos anyum-apum is magasak, de nem szeretek ekkora lenni

2010. dec. 16. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Neki meg nem olyan magasak a szülei ezek szerint, ez van, fogadd el:)
2010. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is kisebb nálam, és nem érdekel. Néha fura mikor még magassarkút is veszek, de istenem... Aki szerint nem vagyunk szép pár, az ne nézzen minket :)
2010. dec. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Snapette ***** válasza:

Sohasem értettem, hogy a magasság kérdése hogy tud meghatározni egy kapcsolatot... Lehet, hogy a tökéletes pár az illető zámodra, és rá sem nézel, mert magasabb, vagy alacsonyabb? Nekem furi volt ez mindig.


Szerintem sem számít a különbség, no meg nem is akkora, hogy hajlonganod kéne, ha puszit akarsz adni.

2010. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 éves lány vagyok, 172 centi. Mikor megismertem a barátomat, 9 hónapja, alacsonyabb volt nálam 1-2 centivel, de nem érdekelt, őt sem (Ő is 17 volt akkor, októberben lett 18). Most minimum 5 centivel magasabb, mint én. És nem hiszem, hogy huszonévesen már elkezdtem összemenni, szóval elég nagy esélyt látok rá, hogy a barátom nőtt meg. Szerintem a tied is meg fog, elvileg 24 éves koráig fejlődik az emberi test.
2010. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is 180 cm vagyok.

És az én véleményem szerint számít ha egy pasas alacsonyabb nálam.

Nagyon sok ember csak azt látja, h fúúj egy alacsonyabb pasival jár, nem igaz, h nem tud magához illőt találni stb...

De ne mások véleményével foglalkozz ha szereted a barátod :)

18/L

2010. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

figyelj.én ezt nem azert mondom,h megbantsalak,avgy rosszat akarnek neked,sőt,lehet h te nem is vagy ez a fajta,tehat ha nemjot irok,akk előre is sorry.

szoval,szerintem előbb-utóbb ez a kapcsolatotokat tönkreteszi.

nekem is volt egy baratom,aki 1 centivel volt magasabb mint én. 17volt,én pedig 15. aztan ha magasarkut vettem,akkor magasabb voltam nala. és tudtam,h egyszer ugyis kinövöm,hisz en meg fogok nőni,neki pedig a szülei alacsonyak. de szerettem,probaltam nem törödni vele. de rajöttem: engem ez nagyon zavar..majd valahogy kiszerettem belőle,és tenyleg az egyik ok az volt,h tudtam,ez nem tart sokaig. tudom,h milyen utalatos dolog ilyesmi miatt otthagyni valakit,de ez bennem volt. de remelem te nem vagy olyan buta mint én:)

2010. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!