Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy szerelmes-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy szerelmes-e belém. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy volt egy barátom. Kb 2 hónapja külföldön tartózkodik, de mielőtt ment el szakított velem( állítása szerint azért mert nekem így könnyebb lesz elfelejtenem). Beszéltünk, és megtudtam, hogy van neki most egy új barátnője ott külföldön, de azt mondja szeret. Azt mondja hogy azt a lányt nem szereti. Nem tudom mit gondoljak most? 2 hónap múlva tér haza, és szeretne újra látni. Reménykedem hogy igazak a szavai de nem tudom eldönteni hogy mit gondoljak...szerintetek? 18/L
2010. dec. 16. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neki pont megfelelő az, hogy itthon is kurogathat valakit és külföldön is kurogathat valakit...
2010. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
....engem nem kurogatott! és a lány is itthon él.
2010. dec. 16. 15:30
 3/7 anonim válasza:
hat ezt csak te erezheted igazan abbol h hogy viselkedett veled azelott .de fontos hogy tudasd vele h nem kaphat meg tul konyen amikor csak akar es akor szakit amik kedve tartsa.tudasd vele h ez nem csak rajta mulik es h ahoz h veled legyen meg kell becsuljon es nemcsak magara gondoljon pl.amikor elment kulfoldre es magadra hagyott.ha igazan szerett akk nem szakitott volna amiatt csak mert 4 honapig tavol lesz toled szerintem....
2010. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt állította h azért tette mivel hogy így könnyebb nekem...és mert félt attól hogy nem várnám meg míg hazajön...
2010. dec. 16. 15:48
 5/7 anonim válasza:
ez csak kifogas mert ha igazan szeret akkor nemakar elvesziteni es ha biztos bene h teis szeretd akk o tudhatta volna h varnal ra szerintem...
2010. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mang válasza:

Azért ez eléggé fura, veled nem jár, beszerez mást, de téged szeret? Ez egyikőtökkel szemben sem fair! Veled azért nem, mert fájdalmat okoz, nagyobbat, mintha kapcsolatban maradtok, ráadásul ha valóban azt akarta volna, hogy ne szenvedj, legalább ne mondaná azt, hogy szeret! Ha szeret, akkor minek neki a másik lány?

És a másik lánnyal is szemétség, hogy annak ellenére jár vele, hogy nem szereti.

Döntse el, mit akar, ez így abszolút nem korrekt. Biztos kell neked ilyen fiú?

2010. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy szeretem, de nem tudok mar eligazodni rajta.:(
2010. dec. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!