Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mi lenne a helyes dontes kit valasszak?

Figyelt kérdés
Naszoval van 4 csaj akik elegge sot nagyon tetszenek.Az elsot mar kb egy eve ismerem jol kijovunk egymassal jo baratok vagyunk de mar tavaly beleszerettem viszont ot 3 szor vert at engem meg kihasznalt es azutan egy ideig nem dumaltunk aztan ujra probalta velem felvenni a kapcsolatot es kb 3 honapja folyamatosan beszelunk.A masodik lannyal nyaron ismerkedtem meg o viszont 100 km re lakik tolem de szinte meg van bolondulva ertem.A harmadik lannyal szinten nyaron kezdem el beszelni es tan vele van eddig a legszorosabb barati kotelekem rengeteg mindent elmonsunk egymasnak megbeszelunk mindent mindig keri hogy kiserjem haza vagy menjek erte szal nagyol jol kijovunk( 1 evvel idosebb mint en). A negyedik lany is 1 evvel idoseb mint en vele is nyar vegen kezdtem el beszelni.Sokat nem igazan szoktunk beszelni de igy amikor talakozunk akkor nagyol jol elvagyunk meg minden.Szal mostmar jo lenne valasztani kozolunk de nem tudom hogy ki lenne a helyes valasztas.Ha volt mar reszetek ilyenben akkor kerlek irjatok le vagy adjatok tanacsot elore is kosz 17/F
2010. dec. 16. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A harmadikat...választanám...

A többit néha csak úgy megdugnám...

2010. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a harmadik.
2010. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másodiknál van csak esélyed. Viszont az messze van. Jó egy titkos dugásra a többinél is lehet, de többre ne számíts! Sajnálom. Ilyen az élet. Négyből nulla párkapcsolati eséllyel. Ilyen a kedves srácok sorsa. Én is az vagyok, tudom. Nehéz a kedves srácoknak, de nem közel sem reménytelen.
2010. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja az első járni akar veled. Csak gáz lesz, ha kipróbálod nem kapcsolat. He tényleg háromszor is átvert.
2010. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jav. He* Ha
2010. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!