Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátnak tartana?

Figyelt kérdés

Már évek óta szerelmes vagyok egy srácba, próbálom elfelejteni de nem megy. Jól kijövünk egymással. Sokat szoktunk beszélgetni és mindig elmondjuk egymásnak ha valami bánt. Az anyukája szeret engem és hát a tesóját imádom! Kölcsönös az érzés:)!

Szerintetek csak barátnak tartana? Azt még hozzá kell hogy tegyem, hogy egy kicsit félénk.


2009. jan. 21. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy ennyiből tudnánk választ adni? Szinte semmit nem írtál arról,hogy hogyan viselkedik veled, miket mond neked stb.

De ha jó barátok vagytok, akik megosztják egymással a bajaikat, akkor ezt nyugodtan megbeszélhetitek.

2009. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az mert az anyukája meg a tesója szeret téged attól neki még nem kell feltétlenül szeretnie(szerelembő)téged.Irj még egy kis infot a srcáról! Lehet hogy félénk és azért nem közeledik vagy nem adsz felé olyan jeleket ami arra utalna hogy van esélye nálad. De lehet hogy barátnak tart.
2009. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom, hogy ha az anyukája szeret az nem jelent semmit. Amúgy meg mindenről szoktunk beszélni, hülyeségünk határtalan:) De szerintetek akkor az órákon miért mindig nekem beszél és néz rám? Mert nem vele ülök egy padban, hanem a melette lévőben. Mindig nekem magyaráz. Meg piszkál.
2009. jan. 21. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed tőle, megtudod. Találgathatunk itt holnapig, kapnál mindenféle választ, de mire mész vele?
2009. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!