Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szeretitek ha egy olyan lány monja a szemetekbe h szeretlek akivel nem jártok csak jártatok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó lehet hallani az ilyet, de nem biztos,hogy lenne változás a kapcsolatot illetően.
2009. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ilyenben nem volt részem, így nem tudom, szeretném-e. De elég érdekes lenne a helyzet... Az ilyenek után szoktak ide felkerülni az ilyen kérdések, hogy "Azt mondta szeret, mikor már szakítottunk, mit tegyek?" Különösebben nem örülnék neki, ez össze tudja zavarni az embert.
2009. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

jó lenne.

nekem most ez lenne a legföbb vágyam.


de általánosságban attol függ hogy a srác mit érez a csaj iránt. például ha olyan lánnyal jártam volna akit már megutáltam és azt mondaná hogy szeretlek, hát nem örülnék neki.

ha egy olyan lánnyla jártam volna akivel elhidegült a kapcsolat de én már nem akarok tőle semmit és azzal jön hogy szeret, hát bepánikolnék mert nekem már nem kell.

tehát az dönt hogy a kapcsolat milyen érzésekkel és hogyan lett vége.

2009. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike mindenkinek,nem jonne ez a kérdés mert nemismeri ezt az oldalt
2009. jan. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!