Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha sem lesz belém szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz belém szerelmes ugye?

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy 17 éves lány akibe beleszerettem és hát napról napra úgy tűnik,hogy csak barát és semmi több :'(

Nem nagyon akar velem talizni sem,mert mindig van valami dolga. Msn-en is hamar lelép azza,h tanulnia kell és ma pl. poénból mondtam neki,h megyek egy pár lányhoz játszani :P És hát nem az volt a válasz amire számítottam,h milyen lány vagy kérdezősködne,hanem csak simán:hát menj. Hát kicsit szar érzés ugyan már láttam a lányt mert taliztunk már,de ezek szerint nem tetszek neki ? :(


2010. dec. 15. 21:01
 1/4 Funktasztikus ***** válasza:
nem! sajnálom:S tom mit érzel..
2010. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hasonló problémában szenvedek én is, nemrég olvastam egy könyvet ami adott egy kis segítséget, "Miért hazudnak a férfiak, miért sírnak a nők?" ha tanácstalan vagy ajánlom elolvasni!


illetve legyél vele figyelmes, segítsd fel a kabátját, stb.

2010. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél vele g*ci, szard őt le ha szüksége lesz rád, mindezt mértékkel. Kb. fele-fele időben legyél kedves de ugyanannyiszor szemét is. Nekem teljesen bevált.
2010. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát h soha azt nem tudom de mostanában biztos nem :( Egyébként (sajnos) a 21:11nek teljesen igaza van!
2010. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!