Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a 7év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 7év korkülönbség sok? 22F 15L Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 20:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
sztem később nem gáz...de nekem 20 éves a pasim én 16 vok..és most még sok..1-2 év múlva már nem...de próbáld ki..
2010. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát...talán,ha nem lennék én is ilyen helyzetben,azt mondanám,hogy sok.De nekem is 20 éves barátom van,így az a véleményem,hogy attól függ,mennyire érett a csaj.Vagy inkább,hogy mennyire tudjátok megérteni egymást...mennyire tudjátok figyelembe venni,hogy ki mit szeretne.Szerintem gondolkodjatok el mindketten,azon,hogy mit szeretnétek ettől a kapcsolattól...aztán ha úgy van,akkor nem akadály a kor.Sok sikert :)

14L

2010. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kisnita ***** válasza:
14 voltam mikor összejöttem a párommal aki akkor 21 volt (majdnem 22) már a 8. évünket tapossuk és van gyerekünk is. Akkor mindenki azt mondta ránk, hogy reménytelen a kapcsolat, de mégis összejött. A felfogáson múlik, hogy mennyire vagy képes "felnőni" a pasihoz. Na meg a pasin, hogy mennyire komolyak a szándékai. Sok sikert Nektek :)
2010. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!