Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Te mit tennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, sokat néztük egymást, aztán elé áltam, és megmondtam, hogy tetszik nekem, először nevetett, láttam, hogy ledöbbent, majd azt mondta, hogy neki meg más tetszik. Ezek után nem tudom mit tegyek, szerettem volna kapni egy esélyt, hogy megismerjem, de gondolom, ha akarna tőlem valamit ezek után lépne, ha még egyszer oda megyek hozzá, és elhívom valahová az már nagyon nyomulás? Én még sosem tettem ilyent, bár még barátom sem volt, és azt sem szeretném, hogy azt higyje, csak azért akarok ráhajtani. Én 20 éves vagyok, Ő meg 27, lehet egy fiatal kis libának tart, olyan hülye ez a szitu, a barátait sem ismerem, nem tudom mit tegyek...:(

Esetleg mivel érhetném el, hogy érdekeljem Őt?


2010. dec. 15. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ne mennyél oda még1x csak leégeted magad,ha egyáltalán nem érdekled akkor semmit nem tehetsz :S

sajnálom

2010. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd!
2010. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mikor elkezdtem olvasni azt hittem 15 éves vagy..Egyébként ha ezt mondta,akkor hagyd..nem hiszem hogy bármivel el tudnád érni,hogy érdekeld.
2010. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!