Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kelti fel az érdeklődésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kelti fel az érdeklődésed egy randi portálon? Mik azok a jellegzetességek? (mind két nem írhat)

Figyelt kérdés

Milyen profil szokta a legtöbb érdeklődést kapni? A jól megszerkesztett randiprofil vagy a semmitmondó pl bemutatkozás: "Ha meg akarsz ismerni írj" típusú... Vagy pl a képek? Mi legyen rajta? Teljes alakos kép vagy csak a fej(arc)? Vegyes képek a legjobb? Mindenki válaszát szívesen fogadom, de legyen normális... :)


Aki fent van ilyen oldalakon ők komolyban gondolkodnak(komolyabban) vagy csak kíváncsiság? Volt már akinek bejött?


Mit vársz el egy randiportál profiljától?


Nemet és kort is, ha kérhetem:)!


2010. dec. 15. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert én is fel vagyok regisztrálva jóideje. A fotót és a leírást is próbáltam cserélgetni, másféle stílust bevetni, de sehogysem sikerül semmi.
2010. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi akinek nincs önbizalma leszólítani bármelyik szembejövő nőt az utcán nem is igazi férfi.
2010. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mellőzzük a PUA beszólásokat, ok?
2010. dec. 15. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

egyedülálló vagyok( F), de csak nézelődni szoktam a parom.hu-n

Hát a kevés öltözetes profilok midig tarolnak, de!

Naná, hogy 100-ból 99 csak azért jönne össze egy olyannal, mert baromi szexi. Sztem 2-3 képnél többet ne tegyél fel, úgyis a kép alapján ítélnek meg, a leírás csak amolyan töltelék. Írnak mindenfélét, kevés a jól megfogalmazott. Arról pl. már lehet sejteni, hogy valaki milyen beállítottságú. nekem spec sokkal jobban tetszik néhány sor saját jellemzés(nem valami gagyi idézet), mint leírni azt, hogy kit nem keresnek. Mindenki tudja, hogy egy értelmes fiatal lány nem keres deviáns alkoholista stb. arcot. Javaslom, sima 'fejes' képet tegyél fel csak, akkor már kiszűröd azok javát, akiknek esetleg fennakadna a szeme a csini testeden és persze, hogy csak szex kellene nekik.

Ha fiú vagy, akkor PASSZ.

2010. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
PUA=nőcsábász... nem azért kérdezem, mert nem merek leszólítani nőket... Mellesleg nem az utca a legjobb hely erre... Nincs egyik nő homlokára se írva, hogy szingli vagy sem... Bár vannak utaló jelek... Most maradjunk a randi profiloknál, ha kérhetem :D
2010. dec. 15. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban a kép számít! Mert csak ha kipróbálod, hogy felraksz egy nagyon béna képet, viszont írsz bemutatkozáshoz valami érdekes szöveget, ami olyan igazi, eredeti, őszinte, akkor az az adatlap nem fogja érdekelni a kutyát sem. Viszont ha kiraksz egy nagyon jó képet, és mondjuk egy árva szót sem írsz, vagy baromságot írsz, akkor viszont percenként rádkattan valaki hogy csókot küld vagy statit vagy kitudja még mik vannak. Ha viszont valami nagyon jó képet raksz ki nagyon jó szöveggel akkor meg nem tényleg nem győzöl válaszolgatni.

Amit elvárok egy adatlaptól, az az hogy legyen rajta 1-nél több kép, minimum 2 de inkább 3, meg valami rövid de frappáns, figyelemfelkeltő szöveg, ennyi elég.

F/28

2010. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a kép számít, mert akármit írhatsz magadról, ha sz@r a kép. Photoshoppolj egy kicsit, öltözz rajta rendesen, hidd el meg fogja érni. Az a jó, ha egy arc szép, ha nem szép az arcod, csinálj teljes alakos képet, ezzel is javítasz az összhatáson :)
2010. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!