Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a sráccal?

Figyelt kérdés

Mind2-en középiskolás elsősök vagyunk,és egy osztályba járunk.Multhét óta majdnem minden nap beüll mellém.Tök jól elvagyunk,meg együtt puskázunk.

Elégé félénk vagyok,és ez meg is látszik.Nem tudom hogy a fiú csak kihasználja hogy minden órára felkészülök,vagy csak barátkozni akar.

Nagy nőcsábász a fiú,és nem gondolnám hogy pont én kellenék neki.


2010. dec. 15. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A puskázás miatt ül oda... :/
2010. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert te okos vagy, egyszer ne tanulj és következő nap már máshoz ül....

Ha meg szép lány vagy, miért ne ülne melléd, lehet, hogy pont te vagy az esete.

2010. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Azt nem tehetem meg hogy nem tanulok,mert muszály tanulnom.

Nem hinném hogy pont én lennék az esete,mert rengeteg szép lány veszi körül,én meg nem az a tipikus szépségalkat vagyok.

Nem vagyok stréber,de nem is k*rva

2010. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó vagyok,csak a barátnőm címéről,és elfelejtettem xD
2010. dec. 15. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért írsz más névvel?:D
2010. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha csak akkor ül melletted amikor doga vagy hasonló van akkor egyértelmű.. szoktatok máskor is beszélgetni esetleg találkozni? msn.. facebook, iskolában órák között.. vagy órán ottvan melletted mikor doga van esetleg máskor szünetben meg egy másik lánynak "udvarol"? ha miközben beszélgettek és csak félig figyel rád.. vagy egyáltalán.. vagy ha nem néz a szemedbe mikor beszélgettek akkor az nem jelent igazán jót.
2010. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem csak azért ül oda hogy puskázzon!
2010. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A barátnőm is használja a weboldalt,és elfelejtettem átjelentkezni.

Nem csak akkor üll mellém amikor dolgozat van.Meg nem is szokott zaklatni vele hogy mit írjon,pedig elégé rosszul áll mindenből.

Facebookon szoktunk néha beszélni.Pedig szinte ugyanazokat szeretjük.

Tudom hogy más lányoknak udvarol,mert látszik rajta hogy kiélvezi hogy helyes.xD

2010. dec. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!