Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Jön a karácsony és semmi tippem nincs de tényleg semmi. Segítsetek! Több mint fél éve vagyunk együtt valami komolyabbra gondoltam.


20/F


2010. dec. 15. 16:17
 1/5 kisnita ***** válasza:

Főzz neki krumplis tésztát. XD

Valamit azért mondhatnál a barátnődről... Miket szeret, milyen ruhákat hord, mi a hobbija, milyen zenét hallgat, stb. Így elég nehéz lesz...

2010. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kereső b+

Már legalább 100 ilyen kérdést láttam, szeptember óta, pedig nem lógok állandóan a gyakorin.

2010. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne utasítgass te kutya mer orrba talállak verni. Lehet ,hogy azért mert nemcsak én vagyok ilyen szituba te tróger! Az első kommentelőnek pedig annyit, hogy amilyen zenéket szeret azok megvannak neki divatosan öltözködik jó az alakja de a "ribisebb" ruhákat nem hajlandó felvenni. Ékszereket nem hord gondoltam valami cipőre vagy ruhára de azokat meg csak úgy lehet venni ha eljön velem ugyebár...
2010. dec. 15. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény csaj... Ilyen egy mentálisan agresszív faszit... Te ismered, te tudsz neki ajándékot venni, mi így látatlanban nem tudjuk, hogy mit szeretne. Ötletmerítésre meg tényleg ott a google. Én se szoktam itt tanácsot kérni ajándék-ügyben. Max közeli ismerősöktől, akik szintén ismerik az illetőt. Most mondjam h parfüm, könyv, ruha? Ezeket gondolom te is átpörgetted a fejedben.
2010. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Lehet ,hogy azért mert nemcsak én vagyok ilyen szituba te tróger!"

Talán pont ezért kellene a keresőt használni. Ja és tudod mit jelent a tróger?

De csak hogy válaszoljak, csinálj neki valamit kettőtökről, lehet egy cd/dvd a saját képeitekkel/videóitokkal, ha van annyi fél év alatt, lehet albumba rakni képeket, ha elég türelmes vagy hozzá (bár gondolom nem :)))). Aztán vehetsz neki ajándékboltban valami kis izét (porcelán ajándéktárgy, kis szobrok, plüssök, amiket szeret), vagy parfüm, könyv ha szeret olvasni, munkájához/sulis tanulmányaihoz kapcsolódó dolgok stb. stb.. Vagy gondolkozhatsz úgy is, hogy nem ajándékot veszel, hanem elmentek egy közös programra --> wellness hétvége, mozi, színház ,étterem, az a hely, ahol megismerkedtetek/ahol az 1. randitok volt, koncert, kirándulás stb stb.

És gondolom őt szereted, engem nem, de ne legyél ilyen agresszív.

Kellemes karácsonyi ünnepeket! :)

2010. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!