Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ez a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az a kérdésem hogy miért csinálja ezt ez az 5.-es lány?

Én 8.-os vagyok legnagyobb az iskolában stb.

Mindennap ugyanakkor végzünk az 5.-esekkel és télen buszozok észrevettem hogy ez a lány kerül engem pl ott voltam az osztály társaival mentem haza (ő is arra lakik) és beszélgettem velük mondtam nekik hogy az a lány miért nem jön villamossal mondták nem tudják mindig villamossal jön.Másnap elmaradt 2órám ültem a megállóban vagy 5perce és azt látom hogy jön föl följött beállt egy picit a megállóba és elment?


De ezt miért csinálja azt nem tudom.


2010. dec. 15. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, tetszel neki
2010. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

szerintem fullosan oda van erted.. csak nagyon szegyenlos ezert meg a kozeledbe sem mer menni...


amugy tetszik a csaj h igy eszrevetted h kerul?? :))

2010. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszóltatok

Amúgy nem csak mindent észreveszek általában :)

2010. dec. 15. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
szegény :(
2010. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért szegény ?
2010. dec. 15. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
mert reménytelenül szerelmes :(
2010. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha meg kérdezek tőle valamit mosolyog és nem akarja elmondani
2010. dec. 15. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Te ennyire ráérsz? Érdekes ember lehetsz...
2010. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mit csináljak? Elmondanád? Törött újjal nem megyek edésre szóval inkább itt ülök (vagy másra érted)
2010. dec. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!