Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom félrelép( van egy másik barátnője is) nem vallja be de biztos vagyok benne. Már 2 éve együtt vagyunk és imádom!! Nem merek szakítani vele mert nagyon szeretem, szerelmes vagyok bele és nem tudnám elviselni a hiányát. Arra kért hogy ne legyen köztünk vége, de továbbra is együtt van egy másik nővel. Túl gyenge vagyok és nem tudok érzelmileg kilépni mert mindennél jobban szeretem De így meg csak szenvedek..
2010. dec. 14. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

áá nóómális?


Ez így nem jó. nagyon kihasznál téged. Megcsal nyilvánosan, és te nem foglalkozol vele? Milyen értékrended van neked? Mi az, hogy túl gyenge vagy?! legyél már NŐ!

Mi olyan hatalmas oka van annak, hogy ennyire ki vagy szolgáltatva neki? Pénz? Lakás? Jólét? Vagy mi?

Épeszű lány már 2 éve lelépett volna.

Ne csinálj magadból bohócot, lépj le tőle minél előbb. Az életcélod amugy mi? Sztem nem sok mindent vetít előre...

2010. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerinted ez TÉNYLEG kérdés??? Szegény te...

Csak képzeld magad elé a látványt, mikor együtt vannak, aztán menni fog ez!!!

2010. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huhh hát ennyire ne szolgáltasd ki magad neki..Ez nagyon durva:S

Mit csinálnék? Kiosztanám csúnyán aztán kitörölném a számát, kidobnék mindent, amit tőle kaptam, kizárnám az életemből...

19/l

2010. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!