Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Volt barátom megbámul,mikor rákérdez a haverja akkor letagadja de tiszta vörös a feje.majd,h neki nem kell komoly kapcsolat,mert most nincs ideje,ezt vasárnap mondta,h meg már csajozik.mikor rólam van szó akkor mindig zavarba jön és elvörösödik...miért csinálhatja ezt az egészet?
2010. dec. 14. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Te hüly3 pics@ -.- én ezeket a jeleket 5évesen tudtam -.-"

Drágafalat nem esik le??? Beléd van esve vagy csak anyira ronda vagy hogy nehézneki visaztartani a hányást...

16/F Lehet lepontozni

2010. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nempontozlak le asdasdking xD énis ugyanezt gondolom

sztem ezt vagy csak azért kérdezed h írhass vmit vagy azért h mindenki azt írja be h "jaajj szerelmes beléd".

szted miért csinálja? tetszel neki.. -.-

2010. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

BIG LÁJK ELSŐ VÁLASZOLÓ... XD

Ez a kérdés tényleg pffff, hát ezt alapbol tudni kell, más nem ismeri honnan gondoltad hogy mi jó választ adunk erre???

Biztos tetszel neki csak szégyell felvállalni v. ilyesmi.

De ha még egyszer ilyen hülyét kérdezel... xD

Embeeer.. kédezz olyat hogy h. miért baszott meg és hagyott ott??? akkor a válasz: kihasznált.. és megporbálok tanácsot adni..

de ez a gyerekes kérdés..

2010. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!