Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám növelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Tehát 15/f vagyok.Egy olyan suliba járok ahová nagy többségben lányok járnak.Sokan mondják, és sok embertől hallottam már vissza,hogy jól nézek ki, de mégsem merek kezdeményezni.Nem vagyok túl rámenős,ha tetszik vki inkább mindig óvatosan próbálok közeledni, mert félek hogy nem jön össze a dolog és igy pedig aztán nem igazán esik le neki, hogy mégis mit szeretnék.:/ Amugy 182 cm magas mackós/de izmos/ srác vagyok sokak szerint jó hajjal,stílussal.Mégsem jön össze!Min kéne javítanom??

(Képet nem fogok kitenni!)


2010. dec. 14. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd jön magától, miután az x-edik kiszemeltedet is lenyúlja előled valami bunkó, csak azért, mert nyuszi voltál.


Ne légy nyuszi.

2010. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Holnap bemész az iskolába, kinézed az egyik csajt aki tetszik, oda mész hozzá és rávágsz egy csattanósat a seggére.

ha legalább ennyire csattanós pofont fog viszonozni, válassz mást.

2010. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó.:D:D
2010. dec. 16. 19:52
 4/4 anonim válasza:

Olyan dolgokba vágsz bele amitől félsz.

Ajánlom Csernus Férfi könyvét .

2010. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!