Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy tetszem Neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem Neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön nekem.Honnan tudom hogy én bejövök-e neki? L
2010. dec. 14. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kuldj feleje jeleket, mosolyogj, menj oda hozza, beszelgessetek, hulyuljetek, add onmagad, erezd jol magad mellette, es majd latni fogja, hogy ki csattansz az oromtol, ha tetszel neki, lepni fog...
2010. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kamuuu ***** válasza:
elsőnél a pont. :)
2010. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,várom a további kommenteket.
2010. dec. 14. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennél többet, mint az első leírt, nem lehet mondani. Mosoly, és ha viszonozza akkor tovább lehet lépni, beszélgetés miegymás. Add meg neki a telefonszámod.
2010. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mennyi idös vagy?
2010. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válaszadók mindent leírtak.

Egy dolgot még lehet kipróbálni, hogy a szokásosnál jobban kicsíped magad. De a helynek azért megfelelően a hol találkozni szoktatok. És úgy mész oda hozzá. Csak ne hozd zavarba, vagy ne várj azonnali választ!

És csak egyetemen nem ciki (ma Magyarországon), ha egy lány hív el egy srácot valahova. De az sem a párkapcsolatról szól.

2010. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!