Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek történt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve van barátom és az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk.A suliban meg van egy srác aki nagyon bejön nekem,de még sosem beszéltünk,de érzem hogy szeretnék vmit tőle :S mikor látom zavarban vagyok stb..tudom aljas dolog de ezvan..vele álmodom :( szerintetek ?
2010. dec. 14. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szakíts a barátoddal.
2010. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem elég fiatal vagy még a tartós kapcsolathoz, közöld kíméletesen a barátoddal a helyzetet :D (20éves menyasszony xD)
2010. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és elég érett gondolkodású..Nagyon szánalmasnak tartom magam,hogy ilyen helyzetbe kerültem :(
2010. dec. 14. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
és még hányszor fogsz...:-)
2010. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és most akkor én rossz ember vagyok ?
2010. dec. 14. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordul az ilyesmi :) Én sokszor érzem úgy, mintha ellaposodott volna a kapcsolatunk... de aztán rájövök hogy nem vele van baj hanem velem, mert túl stresszes vagyok, és egy citromfű tea rögtön helyrerúgja az érzéseimet :D De ha már úgy érzed hogy mást szeretsz, nincs mit tenni. Fiatal vagy még ahhoz, hogy elkötelezd magad. :)
2010. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
legutobb ezt éreztem,mint te és kiléptem a megromlott kapcsolatból,szerelmes lettem a kiszemeltbe,majd össze is jöttünk..és végre éltem,éreztem
2010. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, cask éppen nem ő volt az igazi, nyugi
2010. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz ember. Ez előfordul. Szerintem nem kötelező amúgy szakítani, előfordulhat, hogy múlandó a másik srác iránt érzett vonzalmad. Viszont tényleg fiatal vagy, sok minden vár még rád az életben, összességében nem veszítesz vele, ha most szakítasz a barátoddal. Előbb vagy utóbb lesz más. 2 év az nem rövid idő ilyen életkorban, ha 2 évet együtt voltatok, az jelzi, hogy a dolog nem volt véletlen, de még kevés ahhoz, hogy örökre szólónak kelljen tekinteni a kapcsolatot.
2010. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Aztán kiderült,hogy a srác jár egy csajjal aki annyira hasonlit rám,csak egy évvel fiatalabb nálam a csaj :(...
2010. dec. 14. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!