Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ez nálatok hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ez nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Ha van egy srác aki tetszik nektek, és neki nem mondjátok, de ha kettesben vagytok ez érezhető, de viszont ha a barátnőitek vagy bárki más is ott van teljesen mások lesztek vele, és nem is nagyon foglalkoztok vele? nálam így van most épp. EZ miért van? nem meritek bevállalni vagy talán féltek hogy nem tartanák elég menőnek a srácot vagy mi?


kort és nemet is írjatok, légyszi.


2010. dec. 14. 18:13
 1/7 szamóca. ***** válasza:
sajnos én elég szerencsétlen vagyok, nem nagyon merem kimutatni senkinek ha tetszik. inkább az a szégyellősenmellénézős típus vagyok, sajnos. de nem viselkedek vele másképp ha többen vannak sem... jobban ekresem a társaágát mint a többieknek, meg jobban odafigyelek rá, de aki nem ismer nagyonnagyon régóta az nem mondja meg rólam soha hogy ki tetszik és ki nem.
2010. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de tudnék erről mesélni! Sajnos csak rosszat! Ha ugyanaz történik veled, mint velem, akkor csak játszik veled sajnos. Tedd próbára.. Ha elmondod neki hogy mit érzel iránta, a reakcióiból nagyon sok dolog kiderül! Ne álltasd magad, ha nem ad egyértelmű jelzéseket, ne remélj semmi jót, mert ezzel én is bebuktam egyszer! Reméljük a te esetedben nem így lesz! 18/F
2010. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz eset... nálam kicsit másképp van, de azért leírom.

Igen tetszik, ha közösségben vagyunk, akkor is próbálok vele beszélgetni. Nem merem az érzéseimet tudatára adni.. vagy is így lett volna örökre, ha egy ismerős nem kavar be..

Az más dolog, hogy kicsit érezhető, amilyen vagyok, de akkor is...ez számomra fura.. talán mert tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet köztünk semmi... nem tudom.. :(

2010. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az efféle játszadozást, mert én sem tudom kimutatni mit érzek és az, hogy néz a srác az csak egy dolog. Ha tetszik egy pasi, megmondom neki aztán lesz ami lesz. Most is ezt tettem, érdekesen reagált, majd közölte, neki meg más tetszik, pedig jól esett volna elmenni valamerre, beszélgetni, elvégre én csak ismerkedni akartam vele nem azt, hogy vegyen feleségül, de tovább már nem lépek, épp elég sztem ennyi egy nőtől, ha megmondja, hogy tetszik neki. És nem viselkedek másképp nem a barátnőmnek, hanem nekem tetszik.

20/L

2010. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nah, ha nekem tetszett valaki, akkor mindig ra-ra neztem, es az illeto is vissza nezett, allitolag baratok vagyunk, amugy sz.rik a fejemre...

Szoval forditva is igaz, nekem meg a szemembe se merte mondani...

Am tarsasagban sem viselkednek a kiszemeltemmel maskeppen...

(18, L)

2010. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezője vagyok:D

Ha kettesben vagyok egy sráccal, akkor eldumálgatok vele, mint egy jó barát, visszahúzódóan viselkedek, de ha társaságban vagyunk, akkor folyton rá nézek, vele foglalkozom többet, és mindenkinek feltűnik, hogy tetszik nekem a srác:)

2010. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlenül jelent rosszat. Van olyan lány (bár szerintem ez a fiúknál még gyakoribb), aki azért viselkedik másképp, ha nem kettesben van a kiszemelttel, mert úgy érzi, hogy senki másra nem tartozik a kialakulóban levő intimitás. Nem tökéletes a párhuzam, de valamelyest talán rávilágít: ha a szívednek kedves valaki keres telefonon, félrevonulsz, és ha ez nem lehetséges, inkább hamar le is teszed, mert nem esik jól úgy beszélgetni vele, hogy nem tudsz csak rá koncentrálni, és zavarnak az önkéntelenül is hallgatózó fülek. Szóval ne írd le még azt a leányzót, mert nem biztos, hogy ez rossz jel.

33/N

2010. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!