Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne javasoltok?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottam... (azért mert nem tudtunk találkozni és ne szendveddjen a másik)

egy hónapja lassan hogy nem beszélek vele megfogadtam hogy könnyebb legyen...

de úgy érzem semmi értelme. ugyanúgy hiányzik.. nem tudom elfelejteni..


szar így élni.: /

Érdemes folytatnom a taktikámat? vagy mit mondtok?


2010. dec. 14. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ha mindenképpen elakarod felejteni akkor, igen plusz csinálj olyat ami leköti a figyelmedet... olvass, tanulj, hobbyk, társasélet stb. milyen idő közönként tudtatok találkozni?
2010. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Leggyakrabban Hetente kétszer

Legritkábban kéthetente egyszer


Nem.. szósincs.. ha nem lenne muszály biztos nem felejteném el.. :/

2010. dec. 14. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát te jó hülye vagy már ne is haragudj. Egy kapcsolat nem a taktikázásról szól. Ha így gondolkodsz inkább vonulj kolostorba. Én azt javaslom neked, ha hiányzik, tetszik, vonzódsz hozzá akkor ne várj.. Ha keveset találkoztok azt mindig meg lehet oldani.. ne viccelj.. többet ér egy fél ember mint az ha nincs melletted senki. Ha eldobod annak az esélyét is elveszted, hogy megtudd milyen lenne vele ha komlyabra jutna a kapcsolat..


hívd fel, vagy írj neki

2010. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Menyi esély van arra, hogy még nem "szeretett még ki belőlem" ? :/

nemhiszem hogy sok.

2010. dec. 14. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a választ csak akkor tudod meg ha... szóval tudod. Bár nem taktikázásról szól egy kapcsolat azért érdemes finoman közölni vele a dolgokat. Szerintem kezdésnek csináld azt, hogy írj rá hogy van..stb. Általános dolgokat.. abból már pár dologra rájöhetsz. Ha elég időt voltatok együtt és benne is nyomot hagytál akkor érteni fog mindent :) De ha megírod mennyit voltatok együtt akkor lehet énis megtudlak nyugtatni h érdemese vagy nem (amúgy soha nincs olyan h késő.. )
2010. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Legközelebb holnap tudok vele beszélni vele.

Köszönöm szépen. már tudom mit tegyek.

: /

: )

2010. dec. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!