Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ennyire szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ennyire szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe már több mint 1 éve szerelmes vagyok. Kb. fél éve mondtam el neki és akkor őis azt mondta, hogy szeret. Nem jártunk de nyári szünetig folyton beszéltünk msn-en. Nyáron egyáltalán nem beszéltünk és mióta suli van azóta is kb 2x msn-en és egyszer élőbe. Úgy érzem kihasznál és csak akkor kellek neki amikor valamit elkér. Tudom most az jönne, hogy akkor ne is foglalkozzak vele, de ha egyszer annyira szeretem, hogy szinte belehalok. Mióta suli van soha nem jött oda hozzám és még néha észre se vett. Nemrég kért tőlem egy szivességet és akkor úgy tűnt, mintha szeretne de aztán elkezdtem kételkedni megint, hogy mivan ha megint csak kihasznál de ami még tartja bennem a reményt az az, hogy amikor adtuk egymásnak a puszit úgy adta az utolsót, hogy a szánk széle összeért, nem nagyon de éreztem és direkt adta úgy mert előtte meg normálisan adta. Azt gondoltam, hogy ezután ír majd nekem msn-en, azóta eltelt 4 nap de semmi, még azt várom hogy lássuk egymást, hogy mi lesz a reakciója, odajön-e vagy változik-e valami. Attól félek, hogy megint minden olyan lesz mint régen vagyis a köszönésnél megállunk. De én annyira szeretem. Keresem magamban a hibát, hogy mi lehet a gond és egyre többet találok. Minden nap csak sírok miatta. Már lassan úgy érzem depressziós leszek. Tönkre teszem a saját életem 1 ember miatt. Úgy érzem ő életem szerelme és nem tudom mit tegyek, hogy vele lehessek. Nekem nem kell más. Látok nagyon sok fiút aki tetszik de ennyi. Megnézem 1x őket aztán a következő pillanatban a szerelmemre gondolok. olyan fiú se volt még eddig akit szeretni tudtam volna rajta kivül a több mint 1 év alatt.

Bocsánat , hogy hosszú lett, de ki kellett adnom magamból az érzelmeim 1 részét.

17/L


2010. dec. 14. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapd le kövi talinál:D
2010. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én elég szerény tipus vagyok, de ő már majdnem megtette télleg amikor utoljára taliztunk, csak félek h most megint nem fogunk beszélni :S
2010. dec. 14. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiadhatod a többit is nyugodtan!:D Ilyen a tiniszerelem,majd kinövöd!:D Nekem egy nagy csalódás,kellett ahhoz,hogy kiszeressek a csajomból. 21/F
2010. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne izélj már :) Legyél vad:P
2010. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kihasználtak mikor nem is vagy kihasználva. De viszont kérdés milyen szívességet kért? Ha nem publikus akkor ne mond meg ha olyan dolgot kért akkor benne a pakli, hogy kihasznál. Elég rossz hallani, hogy ritkán beszéltek. Nagyon nagyon szereted őt, neki meg lehet új ez és nem tudja mit tegyen, nem? Ez is indok lehet, hogy nem vagytok együtt állandoan:) A kéregetésre figyelj oda ha nem vagy biztos
2010. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legyek vad xD ezt lájkolom :P de ha egyszer nem vagyok szép és tudom magamról akkor nem tudok vad lenni.
2010. dec. 14. 16:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem már voltak nagy csalódásaim vele kapcsolatban de mégis szeretem. Utolsó kettő válaszoló nem lenne baj, ha írnék nektek privibe, hogy a kihasználás alatt mit értek meg stb. Nem akarom itt kiírni nehogy egy ismerős meglássa.
2010. dec. 14. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, nyugodtan.
2010. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2010. dec. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!