Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azt akarja?

Figyelt kérdés
van egy 17 éves fiú akivel járok én 12 vagyok és ez a fiú szakított az előző barátnőjével mert nem csináltak sok mindent de velem kevesebb mindent csinál(pl:csók meg ilyenek) én nem engedtem hogy ott simogasson és ő az egyik haverjának mondta hogy nem engedtem neki hogy gatyán keresztül simogasson ott meg mondta hogy most szörösödök és milyen jó érzés meg ilyenek de nem nekem a haverjának szerintetek csak le akar fektetni de azt mondta hogy soha nem hagy el?
2010. dec. 13. 21:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
12 éves vagy neked még a Jézuskát kell várnod nem a sexet.
2010. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
xd
2010. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

12évesen szexelni?:O

Ez csak nekem durva?Egy gyerek minek szexel komolyín?Mindjárt hányok, ez undorító!Nem lenne ezt szabad!

2010. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a srácot, csak könnyű prédát keres. Ez a nem hagy el duma annyira hiteles, mint a Mikulás virgácsa. Nem kell mindent elhinni, vigyázz magadra.
2010. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője. Azt hiszem, jobb lenne, ha inkább hanyagolnád a srácot. Nem fér a fejembe, hogy mit akarhat egy majdnem felnőtt férfi egy kisgyerektől. :S
2010. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

1. kellő naivitást egy kalandhoz

2. kapcsolat címén cuki kis háziállatot

3. csak egy gyerek áll szóba vele

2010. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én már azt sem értem, hogy 12 évesek mit keresnek ezen az oldalon, főleg a Szerelmes, szex kategóriában. Néha azon is elcsodálkozom, hogy 16 évesek miért tesznek föl itt kérdést, de aztán arra rábólintok, hogy persze legyen, én is csináltam ezt azt 16 évesen, hol kérdezze meg, ha nem itt. :-)

Dehogy 12 évesen, hogy jut el erre az oldalra, hogy olvassa végig, mások szexről föltett kérdéseit, majd, hogy írja ki a sajátját, ez nekem botrány. 12 évesen én szerintem még babáztam, hercegnős meséket néztem a tv-ben, és műzlit reggeliztem. 12 évesen csókolózni egy 17 éves emberrel, vagy egyszerűen csak összejönni vele, hol keveredtetek össze? De azt ne mond, hogy egy szórakozóhelyen, mert eldobom magam. Vagy ez csak nekem furcsa ennyire?


(Egyébként 18 éves vagyok, nem vagyok elfogult, sem konzervatív, semmi. Egyszerűen csak ezt nem tudom elfogadni.)

2010. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Menstruálsz legalább?
2010. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nah tessék, ez lesz abból, akivel nem foglalkoznak a szülei, és mindent megengednek, mert minek tiltsuk, majd 13 évesen meg vihetik abortuszra, mert azt se tudja, hogy vigyázok és kiveszem időben nem védekezés. Szerintem kedves kérdező inkább a tanulással, és a barátnőiddel foglalkozzál ennyi idősen, ne fiúkkal, ezt az oldalt pedig felejtsd el gyorsan és inkább a disney.com-ot nézegessed, ott vannak neked való dolgok. Én lányom akarna pasizni 12 évesen, szerintem elbeszélgetnék vele, és tetszik nem tetszik megtiltanám, mert nem neki való, pont ahogy 12 évesen autót sem lehet vezetni, vagy alkoholt inni.
2010. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%

Te is egy bazi nagy ribanc vagy, mert még normális barátnőként se néznek rád. Elsőre is ne hülyítsd a volt barátnőjét. Kettő nem kéne fenyegetőzni, hogy megtéped azokat akiknek tetszik a fiúd... de nem gáz... azért szeresd tovább a fiút, míg ki nem használ. ^^

*egy olyan személy, aki ismeri az illetőt*

2010. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!