Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. s. miez az érzés? én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s. miez az érzés? én már nemértem. Mit tegyek? Fáj.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom 20. 1éve járunk.

ő nagyon szeret engem...de én nem érzem szerelmesnek magam.

ugy érzem nnincsmeg benne az, ami nekem kell egy pasiban...ugyértem zavar hogy 20évesen nem viszi semmire.

nincsen állandó munkahelye, nincsen érettségije csak 1 szakmája amihez nemis ért, és buta, semmihez se tud hozzászolni, könyörgöm neki hogy legalább jogsizzon de arra sem hajlandó. a szüleivel él...és mindent leszar.

nagyon elegem van már ebből, olykor ellenszenvet érzek iránta... és megmondom neki,h legyen vége.

de amikor eltelik 1 hónap nem jobb, egyre jobban hiányzik...és mindenre féltékeny vagyok, az uj msn képére, az msn kiirásaira...és fáj

de nem vagyok boldog vele mégsem, ugy érzem még nemis éltem, és nemtudnék egy ilyen céltudatlan srác mellett megmaradni de akkor miért vok rá féltékeny?


2010. dec. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem szereted,ha szeretnéd nem irnál róla igy,persze kell valaki amig nem jön egy jobb ugye addig ő is megteszi neked,szánalmas.
2010. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
az elsőnek igaza van, nem szereted, csak azért vagy féltékeny mert ő 1 hónap után boldogabb, míg te ugyanott vagy..
2010. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az éremnek 2 oldala van. Egyrészt sokan 20 évesen még sehol sem tartanak... nem olyan a világunk és az országunk, hogy 20 évesen már kialakult egzisztenciánk legyen.


Másrészt viszont igazad van abban, hogy mutathatna több hajlandóságot arra, hogy vigye valamire az életben.


Én is hasonló cipőben voltam 19 évesen, csak nekem akkor 23 éves volt a párom, és ugyanúgy nem volt semmi alapja az életének... és én is hasonlóan néha már ellenszenvet éreztem iránta... 1 évig húztam, aztán szakítottam.


Aztán ő mondta hogy megváltozik.. én meg hasonlóan még mindig valamit éreztem, és újra összejöttünk... még fél évre, de az már csak szenvedés volt, aztán végleg vége lett.


Így utólag azt látom nem voltam szerelmes. Csak az akartam lenni és ezért produkáltam bizonyos tüneteket, pl a féltékenységet... de igazából ez is csak ok volt a hisztire. :)


Szóval szerintem szakíts, ha ugyanezeket érzed, és keress olyat, aki talpraesett, férfias, erős jellem. De azért ne várj túl sokat se a férfiaktól... :)

2010. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi.

miért lennék szánalmas? mert akartam és próbáltam szeretni? én ezidő alatt sem csaltam meg, h nemtudtam mit érzek iránta... nem voltam szemét.

2010. dec. 13. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy nem illetek össze. Ezen nincs mit okoskodni. Keress mást.
2010. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ismerem ezt az érzést. Nekem volt ilyen pasim. Mármint konkrétan nem ilyen, hanem akivel hasonlóan voltam. Ö borzalmasan agresszív volt, a barátai elött meg mindenki elött állandóan megalázott, csicskáztatott mint valami szolgát. Kimondtam, hogy vége, mégis féltékeny voltam utána ha megtudtam, hogy mást akar felszedni. Szerintem az egómat b@szta, hogy már nem miattam van úgy oda vagy nemtudom, mindenesetre ahogy jött más, az érzés is elmúlt.

Ne aggódj, tuti nem szereted, szerintem neked is az a rossz, hogy ilyen könnyen túllépett ezen. Ahogy lesz olyan akit szeretsz, ez el fog múlni!

22/L

2010. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne légy ostoba, légy erős, hagyd ott, felejtsd el.
2010. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!