Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledheznék a lányhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledheznék a lányhoz?

Figyelt kérdés
Adott a szitu, hogy találkoztam egy lánnyal, beszélgettünk minden, míg később kiderült hogy honnan ismerem. Volt osztálytársam egyik közeli ismerőse. Szóval a leányzó, nagyon ritkán használja az msn-t iwiwet, facebookot. De a telefonszámát valahogyan meg szeretném tudakolni. Így rákérdezni nem akarok, hogy "Szia, megadod-e a telefonszámod". Valahogy valakinek valami ötlet, hogy tudnék közelebb kerülni hozzá? Vagy nem lepne meg titeket hogy elkérném a tlefonszámotokat?
2010. dec. 13. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Közös ismerőstől?
2010. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, de akkor meg azt hinné hogy beszari vagyok. Annnyira nem félek, szóval nem azzal van a gond, csak hát nem tudom elég ciki lenne ha 3-4 nap mulva nézné meg a levelemet...
2010. dec. 13. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy nem tőle akarod megszerezni a telefonszámát? Ez szerinted mennyire férfias dolog?
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg simán.
2010. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, kíváncsian várom válaszát :)
2010. dec. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!