Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bíírom! Mit csinaljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doddie kérdése:

Nem bíírom! Mit csinaljak most?

Figyelt kérdés

Na szoval, van egy fiu, a volt baratom, (eddig 3x jartunk)... es meg mindig szeretem, nagyon nagyon... es ő megis kerdezte tolem nemreg, de en nemet mondtam emrthogy negyedikre milyen már..stb... (tök hulye voltam..)Csakhogy amikor szakitottunk ő összejott a "baratnömmel" (demár szakitottak) es hogy ezekutan meg foleg nem akartam vele ujbol jarni...! Ti mit tettettek volna? ujbol nekifuttok negyedikre?? Csakhogy én nagyon szeretem!! Imádoom! nem kellett volna egyáltalán szakitanom, csak nagyon hulye voltam stb... De szeretem, és most akarok vele járnni is emg nemis...


Segitsetek légyszi, hogy ti mit csinaltatok volna..stb.. Meghogy most mit csinaljak!

Légyszi!

És bocsi az ekezet nelkuli irasert, es a helyesirasi hibakert!

És csak ertelmes,normális válaszokat kérek, ne olyat hogy le p+++-aznak meg stb... mert azt törlöm.!

Elöre is köszi:)


2010. dec. 13. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, járj vele, ha megérdemli. Sok srác van a világon, de ha megtaláltad az igazit, hülyeség lenne elengedni :)
2010. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én neki futnék még1x és még1x ha mind a ketten igy érzünk

16/F voltam..

2010. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ülj le vele és kérdezd meg, hogy akar e még veled járni :) Ha igen, akkor semminek sincs akadálya!
2010. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonlo dolog történt velem is... én is szakitottma a barátommal és ő összejött egy "barátnömmel"...szakitottak. azután én is azt éreztem h ki is akarok vele békülni emrt nagyon szeretem, de nem tudom neki megbocsáltani, hogy a abrátnömmel összejött. aztán persze kibékültünk. Semmi nem volt már a régi.. és sajnos szerintem nem is lesz, vagy lehet. nektek is ha már 3x nem sikerült...sajnos 4.re sem fog:/ gondold végig szereted e még, szerelem e amit érzel avgy csak megszokás, vagy a birtoklási vágy. szerintem engedd el és adj esélyt másnak, de főleg magadnak h boldog lehess:)
2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat, nemtudom hogy most mit csinaljak... az utolsó irta hgondoljam át h szeretem -e szerlem-e vagy birtoklási vágy.. szerintem lehet h szerelem és birtoklási vágy...:( de nemtudom.. nagyon szertem még.. csak enmakartam emgint nekifutni, emrthogy, ottvannak a kis kígyó csajok a osztályomban, és azok engem csesztetnének..
2010. dec. 13. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:

törlöd? hogyan kell? nemistudtam h lehet.

énis törölnék párat ha tudnám h kell.

2010. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azért a 10 forintért, de ti lányok miért akarjátok mindig lejáratni magatokat... már háromszor jártatok, nemhogy a negyedik, de sztem már az 2-3. is felesleges volt...

21F

2010. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó elottinek :) unokatesom mutatta, van ilyen program, letoltottem es azzal lelehet innen (is) torolni...

utolsó: figyelj, én választ kértem, te véleményt irtál, nekem viszont arrra sok szükségem, nincsen...Lécci tartogasd magadnak azokat amiket rám gondolsz h n ezzel lejáratom magamat..:S amikoir csak nagy páácban vagyok, és ezéér kérdeztemm..

2010. dec. 13. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Pff ... Minek kérdezel, ha már eldöntötted a dolgot?Én vagyok az "utolsó" ... Mégis mi nem tetszik a válaszomban? Megkérdezed, összegyere e vele? ÉN mondom, hogy már a 2-3 is felesleges volt ergo----> Ne gyere össze vele. Mégis minek jönnél össze vele? Megint elhagyjon és feltedd a kérdést, hogy ötödjére mi legyen?
2010. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaaa... hogy minem tetszett.,?? az h "ti lányok minek járatjátok le magatokat...." háát..ez szerintem is tök normális,haggyuk... de tudod mit?? köszönnöm a válaszodat, nem fogom folytatni ezt a "VITÁT" xxD :@
2010. dec. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!