Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre?!

Figyelt kérdés
Adott egy helyzet: Fiú és egy lány, 1 éve járnak. A lány megismerkedésük elött kíhívó volt, sokat flörtölt. Viszont mióta járnak, teljesen hűséges és nem flörtöl senkivel. A lány mikor a fiúnak akarja kettesben csavargatni magát, a fiú mindig leba**za hogy miért kell ezt csinálnia, menjen el táncosnőnek. A lány véleménye szerint azért csinálja ezt mert a múltja miatt ribancnak tartja, amit egyszer részegen meg is mondott neki. Szerintetek a lány csinálja rosszul?
2010. dec. 13. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A fiú egy hülye.
2010. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kamuuu ***** válasza:
Nincs meg a bizalom ez itt a problémó amugy nehéz lehet elhinni próbáld elmagyarázni neki beszéljetek róla többet... vagy nemtudom, de én mondjuk elhinném de csak addig amig téll látom hogy igaza van :)
2010. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megtisztelve érezném magam, ha valaki csak nekem akarna tetszeni. Nemhogy még letoljam, hogy mekkora ribi...
2010. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a srác egy idióta. A lány meg ne hagyja magát
2010. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lány már többször próbált beszélni vele, de ha a lány akármikor csinálja, a srác csak fintorog és morog.
2010. dec. 13. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

voltaképpen mindkettő idióta,valszeg ezért is vannak még együtt


Más fiú megtisztelve érezné magát...

Más lányt viszont nem lehetne mindig leb@szni csak egyszer(először és egyben utoljára)...de hát aki a bunkókra bukik azon nehéz segíteni

2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ijen srác monnyon le. (A lányról, a normális férfiak javára)
2010. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vajon a fiu ezt hogy meselne el.
2010. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet máshogy elmesélni, hogyha kettesben vannak és rázza magát neki, akkor morog meg fintorog?
2010. dec. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!