Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy szeretet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel olyan fura a kapcsolatom. Tudom, hogy ő többet akar, mert egyszer megbeszéltük, de nagyon össze vagyok zavarodva. Nagyon kedvelem és szeretem (szeretet értelemben, mint egy nagyon jó barátot), hiányzik ha nincs velem, vagy ha nem beszélünk minden nap. Alig várom, hogy találkozzak vele, de nem tudom, ez szerelem-e. Randiztam más srácokkal is azóta, mióta ismerem, de nem bírok senkivel sem tovább menni, mert folyton rá gondolok és hiányzik és szégyellem magamat ha más pasikkal vagyok.

Mindig nagyon várom hogy találkozzunk, de nincsenek pillangók a gyomromban, nem érzem azt, hogy mindjárt megcsókolnám, de nagyon jó érzés amikor átölel, vagy megfogjuk egymás kezét. De részemről (még?) semmi több. Nagyon szeretném "úgy" szeretni, de nem tudom, ki fog-e ez alakulni később vagy érdemes-e erre várni. Egyáltalán mit érzek?


2010. dec. 13. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ez szerelemnek tűnik a javából!

:)

ne szomorkodj...

csak picit vezesd rá, hogy ő is rájöjjön erre....

2010. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

oh már XD bele vagy esve mint vak ló a szakadékba :P no para ha közli h legyél a bnője vagy vmi akkor majd le kapod :P csajok nektek ez szokásotok XD néha még akkor is ha nem a válasz hm xD bár lehet h az a csaj flűgos volt XD


nah de most komolyan igen szerelmes vagy az ember nem érzi úgy mintha megcsalna vkit ha nincs bele esve másba :P fránya lelkiismeret :P és no para majd ki alakul a dolog:)

2010. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!
2010. dec. 13. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj szerelmes lennibelé,ne is gondolkozz ezen,egy darabig ne találkozz vele és akkor majd kialakulbenned ,hogy mi van!!!
2010. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja nem véletlenül mondtam hogy bnője :P

vagy nem nekem szólt ?:P na m1

am ha hapsi lennél akkor is ugyan az a válasz bele estél kész :P gondolom ez lenne az 1. :P ha nem akkor tisztába lennél vele :P

2010. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, voltam már szerelmes nem egyszer. De mivel nincs két egyforma szerelem, ezért még reménykedek hátha ez is az lehet
2010. dec. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!